Radek Dunaszewski

    Radek Dunaszewski

    Do ćwierćfinału "Aktorskiego Diamentu", wspólnej akcji programu "Dzień Dobry TVN" i serialu "Na Wspólnej", przeszło dziesięciu najlepszych aktorów-amatorów. Uczestnicy stawili się w konstancińskiej Hugonówce przed jury, by Ci ocenili ich talent. Zanim to się jednak stało Filip Chajzer przygotował dla nich małą rozgrzewkę. Zobaczcie, czy poradzili sobie z wyzwaniem.

    Już wiemy, kto zakwalifikował się do drugiego etapu castingu "Aktorski Diament". Jury, w skałdzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłonili najlepszą dziesiątkę uczestników, spośród sześciuset nadesłanych zgłoszeń. Czym kierowali się jurorzy, oceniając uczestników? Jakie przygotowali dla nich zadania w kolejnym etapie? I co teraz robi zwycięzca pierwszej edycji "Aktorskiego Diamentu" Patryk Bukalski?

    W ubiegłym roku - wraz z ekipą Na Wspólnej - wyłoniliśmy Aktorski Diament. Został nim Patryk Bukalski, który w nagrodę otrzymał rolę w serialu. Teraz nadszedł czas na drugą edycję. Szczegóły castingu przedstawiły w Dzień Dobry TVN filary tegorocznego jury: reżyser serialu Na Wspólnej Radek Dunaszewski i dziennikarz Filip Chajzer. W studiu gościliśmy także Patryka, który powiedział, jak wspomina udział w pierwszej edycji i czy zamierza kontynuować naukę aktorstwa.