quady

  quady

  Na quadach jeżdżą coraz młodsze dzieci - nawet czterolatki. Niestety wiele z nich robi to nieumiejętnie. Kilka dni temu ośmiolatek, jadący na tej właśnie maszynie, zjechał na sąsiedni pas i zderzył się z autobusem. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska spotkała się z Rafałem Sonikiem, aby spytać, na jakim terenie uczyć dziecko jazdy na quadzie, w jaki sprzęt należy je zaopatrzyć, od kiedy dziecko może jeździć na drogach publicznych. Czy dwuletni syn Rafała ma już za sobą jakieś doświadczenia z quadem?

  Ten rok należy do Rafała Sonika - urodził mu się syn i piąty raz wygrał Puchar Świata. O swoim zwycięstwie, motywacji, przebiegu zawodów i opiece nad synkiem powiedział reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Rylik.

  Pierwszy tydzień wiosny Bartek Jędrzejak rozpoczyna w jeszcze zimowym Zakopanym. Nasz prezenter spotkał tam Rafała Sonika, zwycięzcę Rajdu Dakar. Mistrz quadów opowiedział o swoich najbliższych planach zawodowych. Dlaczego zjeżdża po stoku na rowerze? Czy to oznacza, że rezygnuje z jazdy na quadzie na rzecz roweru, a może w ten sposób przygotowuje się do kolejnego rajdu?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik - zobacz, jak mistrz quadów trenuje do kolejnego wyścigu oraz kolejna odsłona cyklu "Para do poprawy" - z jakimi problemami muszą zmierzyć się tym razem? A na naszej scenie bohater kontrowersyjnego reality show z utworem "Ponad horyzont". Oglądajcie nas jutro o 8.00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Rafał Sonik to pierwszy w historii, polski kierowca, który zdobył pierwsze miejsce w Rajdzie Dakar. Startował w kategorii quadów. Dlaczego twierdzi, że Dakar to życie w pigułce? Ile do tej pory odniósł kontuzji? Ile błędów popełnił w tegorocznym rajdzie? O czym marzy? Dlaczego boi się koni? Rafał Sonik był gościem Dzień Dobry TVN.