psychoseksuolog

    psychoseksuolog

    Już 24 lutego ukaże się książka "Dochodzę" włoskiej psychoseksuolożki Roberty Rossi. Przewodnik po kobiecej seksualności przełamuje tabu i odpowiada na pytania, których często kobiety nie mają odwagi zadać. Na co przekładają się otwarte rozmowy? O tym rozmawialiśmy z dr Agatą Loewe, seksuolożką, założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności.

    Pani Teresa, która do nas napisała, czuje się zagubiona, ponieważ mąż, z którym jest sześć lat po ślubie i, z którym ma dwójkę dzieci, nie zwraca na nią już uwagi i nie widzi jej potrzeb. Co na to terapeutka Bianca-Beata Kotoro, gość Dzień Dobry TVN? Czy wszystkie pary po kilku lata wspólnego życia mają taki problem? Co ma zrobić pani Teresa? Jak odzyskać uwagę partnera?

    Każdy z nas ma przeszłość. I o tę przeszłość najczęściej zazdrośni są nasi aktualni partnerzy. Chcą wiedzieć z kim byliśmy związku, jak długo i ilu mieliśmy partnerów seksualnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Manuela Michalak, psychoseksuolog Bianca Kotoro oraz wokalistka Paulla. Czy one są zazdrosne o tą trzecia? Czy naprawdę nie ma miłości bez zazdrości?