projekt muzyczny

  projekt muzyczny

  Julia "Yulia" Czub, zanim pojawiła się na scenie, była dziennikarką w Londynie. W brytyjskich mediach relacjonowała wydarzenia zarówno muzyczne, jak i polityczne. Tuż przed pandemią odwiedziła rodziców w Polsce, a lockdown uniemożliwił jej powrót na Wyspy. Czas spędzony w Warszawie wykorzystała więc na realizację swoich pomysłów. Artystka stworzyła nietypowy audiowizualny projekt, o którym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Leszek Stanek z utworem "In Blue"! Czy to tylko singiel, czy zapowiedź płyty? Z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem rozmawiał o obrazie, muzyce, tańcu i teatrze. Na czym polega jego projekt artystyczny?

  Piotr Rubik w "Małych Gigantach" spotkał - jak mówi - wspaniałe solistki, które zaprosił do współpracy. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły Amelia, Oliwia i Alicja, a akompaniował im Piotr Rubik. Posłuchajcie piosenki z płyty "Karuzela z marzeniami" i... powróćcie do czasów dzieciństwa. Podoba się Wam?

  Dobrawa Czocher, wiolonczelistka i Hania Raniszewska, pianistka grają muzykę Grzegorza Ciechowskiego na instrumentach klasycznych. Przez to, że nie były zagorzałymi fankami Republiki, potrafiły spojrzeć na muzykę Ciechowskiego z dystansu. Kiedy zrodził się pomysł, by zaaranżować utwory Republiki w wersji klasycznej? Z jakim odbiorem spotkała się ich płyta? Czy planują trasę koncertową? Dziewczyny o swoim projekcie opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

  Bartek Królik i Marek Piotrowski poznali się 20 lat temu w szkole muzycznej. Przez długi czas współtworzyli zespół Sistars. Po rozpadzie grupy Bartek i Marek stworzyli duet producencki, który stoi za sukcesem wielu polskich gwiazd, między innymi, Natalii Kukulskiej i Agnieszki Chylińskiej. Czym jest Spoken Love?

  W studiu Dzień Dobry TVN odwiedziła nas Ewa Farna. 22-letnia gwiazda świętuje 10-lecie pracy twórczej. Nam opowiedziała o nowej płycie, która na rynku ukazała się 6 listopada, ale nie tylko. Naszym prowadzącym udało się także namówić Ewę na prywatne zwierzenia ;)

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół ROCKAFANKI - pierwszy w Polsce projekt muzyczny, opierający się na muzyce rockowej dla dzieci. Grupa zaprezentowała utwór "Rockafanki" o mocnym, rockowym brzmieniu. Podoba się Wam?