praktyczne porady

    praktyczne porady

    Ubrania kupione w sklepie wymagają uprania przed ich założeniem, są bowiem siedliskiem chorobotwórczych patogenów oraz środków konserwujących, które mogą wywoływać alergie skórne i inne schorzenia. Pranie nowych rzeczy w odpowiednio wysokiej temperaturze powinno dotyczyć zarówno ubranek dziecięcych, jak i niemal wszystkich elementów garderoby dla dorosłych.

    Większość z nas nie wyobraża sobie lepszego rozpoczęcia dnia niż kubek gorącej aromatycznej kawy. Ale "mała czarna" to nie tylko napój, który da nam energię na cały dzień. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kawy, jak ją parzyć i jak przechowywać ziarna - o tym rozmawiamy z Anną Oleksak, ekspertką kawy COSTA COFFEE, certyfikowanym sędzią międzynarodowych zawodów dla baristów oraz Q Arabica grader.

    Jesienią mokre pranie schnie o wiele dłużej niż latem. Jak przyspieszyć ten proces, jeżeli nie mamy w domu suszarki mechanicznej? Swoimi sposobami, w studiu Dzień Dobry TVN, podzieliła się Ewa Szaniawska, nasza ekspertka od prac domowych.

    Finaliści X-Factor i You Can Dance stworzyli wraz z młodzieżą spektakl „Bagno”. Inspiracją było „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego. Na scenie Dzień Dobry TVN młodzież z Teatru Muzyczny Luk-Sfera wykonała fragment spektaklu. Sebastian Chmiel, wokalista, finalista programu X-Factor, z zespołu Avocado, oraz Martyna Andrzejczak, tancerka, finalistka programu You Can Dance, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o swoim wyjątkowym projekcie.