pomoc mierzona kilometrami

  pomoc mierzona kilometrami

  Żeby przyłączyć się do akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nie trzeba wcale intensywnie uprawiać sportu. Wystarczy, jak w przypadku Moniki Pyrek, wyjść na spacer z dzieckiem i wspólnie zbierać kolejne kilometry. O swoim udziale w akcji opowiedziała Robertowi Stockingerowi.

  24 czerwca 2018 r. ruszyła akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy jej ambasadorów: Annę Dec i Iwonę Cichosz, aby zapytać o szczegóły tegorocznej edycji. Jak można dołączyć do akcji? Jaki rodzaj aktywności jest promowany? Czy według naszych gości w tym roku uda się pobić kolejny rekord?

  Już dzisiaj startuje 6. edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Kto może wziąć w niej udział? Za pomocą czego kilometry są przeliczane na pieniądze? Na co przeznaczane są zebrane fundusze? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy dziennikarkę Beatę Sadowską, która jest ambasadorką akcji od pierwszej edycji i prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Katarzynę Kolendę-Zaleską.

  Olivier Janiak, Przemysław Cypryański i Adrianna Palka od samego rana zachęcali naszych widzów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przy okazji, w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, każdy pokonany przez nas kilometr, przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Do dzieła!

  Robert Korzeniowski i Anna Dec przyłączyli się do 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która potrwa do 24 września. Ile kilometrów zostało do uzbierania? I jak przyłączyć się do akcji? Z ambasadorami akcji spotkał się dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

  Po raz kolejny T-Mobile organizuje akcję Pomoc Mierzona Kilometrami dla Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Na czym dokładnie polega inicjatywa? Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska spytała o to łyżwiarkę i rolkarkę Aleksandrę Goss, która aktywnie uczestniczy w akcji. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Mamy 24 godziny na zebranie miliona kilometrów. Przyłącz się i pomóż dzieciom niepełnosprawnym ruchowo!

  Adrianna Palka jest instruktorką fitness i trenerem personalnym, natomiast Robert Korzeniowski to były chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Oboje są ambasadorami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Dlaczego Ada i Robert biorą w niej udział? Ile trzeba zebrać kilometrów, aby pobić zeszłoroczny rekord akcji? Dowiedzieliśmy się również od nich, co to jest fitness walking. W ramach Projektu plaża spotkał się z nimi Olivier Janiak.

  Monika Pyrek, była lekkoatletka i wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i aktor Przemysław Cypryański. Co ich łączy? Zbieranie kilometrów dla dzieci. On jest ambasadorem akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami od pięciu lat, a Monika Pyrek dołączyła do akcji w tym roku. Dziennikarzowi Mateuszowi Hładkiemu opowiedzieli o tym, jak można się przyłączyć do akcji. Kto namówił Monikę Pyrek do zbierania kilometrów?

  O 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która ruszyła, rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z ambasadorką akcji Beatą Sadowską i Małgorzatą Rybak–Dowżyk, dyrektorem Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile. - Chodzi o to, żeby robiąc to, co sprawia nam przyjemność, pomagać innym, czyli zbierać kilometry - mówiła w programie Beata Sadowska, która zachęca wszystkich do udziału w akcji. Co trzeba zrobić, by dołączyć do akcji?

  To już finał Projektu Plaża, ale nie koniec akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami". Anna Dec spotkała się w Olsztynie z jedną z ambasadorek akcji - trenerką fitness Adą Palką, która zachęca wszystkich do treningu, dbania o kondycję i zdobywania kolejnych kilometrów... dla dzieciaków.

  Ola Goss i Anna Dec są ambasadorkami akcji T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami". Spotkał się z nimi z Olivier Janiak. Miał okazję sprawdzić, jak Ania Dec radzi sobie na rolkach po dwóch lekcjach.

  Kolejny raz rusza akcja społeczna T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jej uczestnikiem może być każdy. Zobaczcie, co należy zrobić, aby wspomóc dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

  Projekt Plaża prosto z Olsztyna. Olivier Janiak spotkał się tam z aktorką Joanną Jabłczyńska i Rafałem Wilkiem, dwukrotnym mistrzem świata w kolarstwie ręcznym. Joasia i Rafał są ambasadorami akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami". Ile udało im się do tej pory zebrać kilometrów? Czy udało im się już przebić wynik z zeszłego roku - 80 mln km?

  Jak najlepiej ropocząć dzień? Wie to Olivier Janiak, który o poranku spotakał się na plaży w Jastarni z Beatą Sadowską, ambasadorką akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Beata zachęca do pomagania i wspierania niepełnosprawnych dzieci.

  Na plaży w Ustce Olvier Janiak spotkał się z Rafałem Maślakiem, który - uwaga - uczy się jeździć na rolkach! Jego nauczycielką jest Aleksandra Goss, Mistrzyni Świata w jeździe szybkiej na rolkach. Czy Rafał Maślak jest pojętnym uczniem? I komu, jeżdżąc na rolkach, chce pomóc?

  Kolejną ambasadorką akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami" jest Ola Goss zdobywczyni Pucharu Świata we wrotkarstwie szybkim. Jakie rady dała tym, którzy chcieliby się dołączyć do akcji? Ile kilometrów należy zdobyć do końca przyszłego tygodnia? Z Olą i Joanna Jabłczyńską rozmawiał Olivier Janiak.

  Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Katarzyna Olubińska spotkała się z Moniką Kuszyńską na Polu Mokotowskim. Dlaczego wokalistka zdecydowała się zostać ambasadorką akcji? Jaki ma sposób na "nabijanie" kilometrów? Na co w tym roku zostaną przekazane uzbierane pieniądze?

  W zeszłym roku w akcji uczestniczyło ponad 500 tysięcy osób. Wspólnie udało im się pokonać ponad 80 milionów kilometrów, za które firma T-Mobile przekazała milion złotych na konto fundacji TVN "nie jesteś sam". Czy w tym roku uda się pobić zeszłoroczny rekord? O tym jak można przyłączyć się do akcji "Pomoc mierzona kilometrami" rozmawialiśmy z jej ambasadorem Rafałem Maślakiem i Małgorzatą Rybak-Dowżyk, dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej T-Mobile.

  Paulina Krupińska w Augustowie razem z Olivierem Janiakiem! Co tam robili? Spotkali się, by porozmawiać o akcji "Pomoc mierzona kilometrami", której ambasadorką jest Paulina Krupińska. Pieniądze zebrane w tej akcji zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN 'Nie jesteś sam'.

  Na plaży we Władysławowie Olivier Janiak spotkał się z ambasadorami akcji T- Mobile "Pomoc mierzona kilometrami": modelką Agnieszką Maciąg i znanymi lekkoatletami - Robertem Korzeniowskim i Bartoszem Nowickim. Nasz reporter zapytał Agnieszkę, jak dba o formę oraz dowiedział się, w jaki sposób obaj panowie rozpoczęli dzisiejszy dzień.