połączenie

    połączenie

    Oszuści znaleźli kolejny sposób na telefoniczne wyłudzanie pieniędzy. Udaje się to poprzez generowanie wysokich rachunków za połączenia z tajemniczymi, afrykańskimi numerami. Jak tego uniknąć? Na co należy uważać?

    Smartfon stał się nieodłącznym elementem codziennego życia. Służy do robienia zdjęć, nagrywania filmików z wakacji i przeglądania internetu. Pokazywanie pamiętnych chwil znajomym na małym ekranie telefonu nie należy jednak do najwygodniejszych. W tym celu warto połączyć telefon z telewizorem i oglądać wszystko na dużym ekranie. Jak to zrobić i jakie akcesoria będą potrzebne?

    Wbrew pozo­rom łącze­nie ze sobą kolo­rów bywa trudną sztuką. Inne odcie­nie pasują do sie­bie w przy­padku urzą­dza­nia wnętrz, a inne przy dobie­ra­niu dodat­ków do sukienki. Dowiedz się, jak umie­jęt­nie łączyć kolory ścian, ubrań i deko­ra­cji w miesz­ka­niu.

    Jeśli pomysł autorstwa posłów PiS wejdzie w życie, Warszawa znacznie się powiększy. Po proponowanych zmianach, nasza stolica będzie metropolią większą od Nowego Jorku! Jak na ten pomysł zapatrują się mieszkańcy gmin, które mają zostać przyłączone do Warszawy? Zapytał ich o to Filip Chajzer.