podświadomość

    podświadomość

    Polskę odwiedził amerykański mistrz hipnozy Ron Eslinger. Temat hipnozy, która podobno jest antidotum na wszelkie ludzkie dolegliwości, postanowił zgłębić nie kto inny, jak Filip Chajzer. Dziennikarz Dzień Dobry TVN udał się w krótką podróż w głąb swojego umysłu...

    Nasze obawy, marzenia i pragnienia... Sny - czy odzwierciedlają stan naszego umysłu lub duszy? Skąd tak naprawdę biorą się marzenia senne? Co wywołuje sen u noworodka? Jak śnią niewidomi? Obrazy, które jawią się się nam podczas snu miewają ogromne znaczenie symboliczne. Czy sny to klucz do własnej świadomości, a może tylko zwykłe złudzenie? O snach, ich interpretacji i niebywałej sile w studio Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z wokalistą Jackiem Stachurskim i Jolantą Jurewicz, znaną jako Wróżka Sybilla. Wierzycie w znaczenie snów?

    Dr Gilbert Reanud jest twórcą metody Recall Healing. Szuka przyczyn chorób w nieświadomości. Czy ludzka podświadomość może być katalizatorem chorób?. Czy jeśli ktoś przeżył w swoim życiu traumę może to odbić się za kilka lat groźną i nieuleczalną chorobą? Jak bardzo choroby są psychosomatyczne? Co jego nauka ma wspólnego z paradygmatem medycyny?