Planeta Singli 2

    Planeta Singli 2

    Magda Mołek: "W kinach szaleje świetny film "Planeta Singli 2". Ci, którzy pokochali pierwszą część, już byli na drugiej. Ci, którzy nie byli, po rozmowie z naszymi gośćmi pofruną tam na skrzydłach". O różnych obliczach miłości w tej wyjątkowej, romantycznej komedii opowiedzieli nam Danuta Stenka: "Amor swoją strzałą ustrzelił babcię Krysię, ku jej własnemu zadziwieniu" i Piotr Głowacki.

    Maciej Stuhr powraca w "Planecie Singli 2". Czy spodziewał się, że pierwsza część komedii osiągnie tak duży sukces? Z jakim nastawieniem aktor podchodził do dwójki? Do obsady drugiej części filmu dołączyła Iza Miko. Od początku wierzyła w ten projekt? Jak jej się pracowało z Maćkiem? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Już wkrótce w kinach pojawi się kontynuacja kinowego hitu z 2016 - "Planeta Singli 2". O tym, czym zaskoczy nas druga część komedii romantycznej i jak zareagowały na dalsze losy swoich postaci, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN Agnieszka Więdłocha i Weronika Książkiewicz. Kiedy możemy spodziewać się trzeciej części filmu i co się w niej wydarzy? Zobaczcie.