PeKay

    PeKay

    Na przyjazd 50 Centa nie mógł się doczekać jego wielki fan PeKay. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Filipowi Chajzerowi powiedział, czego chętnie napiłby się ze swoim idolem, czy 50 Cent zareagował na jego wpis na Facebooku i, co by było gdyby PeKey urodził się w USA?

    W Polsce jest po raz drugi. Co tym razem sprowadza go do Polski? Tylko nam opowiedział szczerze o gangach, narkotykach i swojej największej pasji - muzyce. 50 Cent, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział o swojej przeszłości, by przestrzec innych przed wkroczeniem na niewłaściwą drogę. Kto go odmienił? Ile kul go dosięgło, a ile ominęło? Jakie ma zdanie na temat "rymów dla rymów"? Jak wygląda rywalizacja pomiędzy raperami? Czy traktowanie kobiet w rapie to tylko poza?

    PeKay ogłosił koniec kariery. Jednak była to tylko intryga, misternie ułożony plan, po to, by zapromować swoją nową piosenkę i teledysk do niej. Dlaczego Piotr Kukulski zdecydował się na taką podwójną woltę? Z jakim odzewem się spotkał po ogłoszeniu tej wiadomości? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział sam PeKay.

    Jutro w Dzień Dobry TVN: Piotr Kukulski, czyli "PeKay" zdradzi, dlaczego zdecydował zakończyć swoją karierę muzyczną. Dowiemy się, czy Leonardo Di Caprio, dzięki roli psychopatycznego maklera, ma szansę na kolejnego Oscara oraz Filip Chajzer pokaże sprytny sposób na tych, którzy głośno rozmawiają przez telefon w miejscach publicznych. Ponadto: pokażemy, jak wygląda drugi dom Marka Niedźwiedzkiego. W programie także: w latach 90. reklamowała podpaski. Anna Patrycy o przełamywaniu tabu i ucieczce od polskiego show-biznesu. A na naszej scenie wystąpi zespół Weekend z anglojęzyczną wersją „Ona Tańczy dla mnie”! Bądźcie z nami!