Paulina Wilkiewicz

  Paulina Wilkiewicz

  W Borówcu znajduje się największa w Polsce (i jedna z największych w Europie) makieta kolejowa. Miejsce będzie nie lada gratką dla zwiedzających, zwłaszcza dla chłopców, bo makieta jest interaktywna! Zabrała nas tam prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz.

  Z okazji Światowego Dnia Ptaków prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz odwiedziła Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Wyszonowicach. Zaprzyjaźniła się tam z niezwykłym profesorem, którego nosiła na rękach. Czy w szpitalu znajdują się tylko ptaki? Jakie zwierzątko ma w domu Marcin Prokop? Co oznacza, kiedy ptak macha ogonkiem? ;)

  Poznajcie Kamila. To niezwykły nastolatek, który od kilku już lat z pełnym zaangażowaniem opiekuje się bocianami. Gdzie śpią bociany? Dlaczego ptaki nie zostają na zimę w Polsce? Czy bocian reaguje na swoje imię? Prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz rozmawiała z chłopcem o jego niecodziennej pasji.

  Nasza pogodynka, Paulina Wilkiewicz, odwiedziła dziś Chałupy. Jaka pogoda panuje na Półwyspie Helskim i na czym polega nowa dyscyplina sportowa: "Stand up Paddle"? Zobaczcie!

  Paulina Wilkiewicz postanowiła sprawdzić jakie warunki pogodowe panują na plaży we Władysławowie! Czy można się tam opalać czy w grę wchodzą jedynie sporty wodne? Jak wygląda pogoda w pozostałych częściach kraju? Zobaczcie!

  Paulina Wilkiewicz zabrała kamerę Dzień Dobry Wakacje do Szczecina gdzie wspólnie z Państwem mogliśmy przyglądać się zmaganiom w ramach cyklu Enea Tri Tour. Od czego zacząć trening by przygotować się do triathlonu? Czy pogoda była łaskawa dla uczestników dzisiejszych zawodów?

  Nie tylko Ula Chincz miała dziś swój "pierwszy raz" w Dzień Dobry Wakacje! W roli prezentera pogody zadebiutowała też Paulina Wilkiewicz! Naszym zdaniem poszło jej bardzo dobrze. Jak Wy uważacie?