Patryk Ignaczak

    Patryk Ignaczak

    Robią kariery i realizują się zawodowo, mimo że na co dzień są w cieniu nazwisk swoich drugich połówek. O kim mowa? O członku zespołu Audiofeels Patryku Ignaczaku, partnerze życiowym dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Wendzikowskiej, i aktorze Jacku Kopczyńskim, który jest mężem wokalistki Patrycji Markowskej. Powiedzieli nam o swoich planach i relacjach z partnerkami.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przez kilka miesięcy starała się chronić swoją córeczkę przed ciekawskimi spojrzeniami nieznanych sobie osób. Ostatnio jednak ona i jej partner Patryk Ignaczak zgodzili się na rodzinną sesję zdjęciową dla jednego z kolorowych magazynów. Dlaczego? Czy Ania spełnia się w roli mamy? Jakim ojcem jest Patryk? Czy para dzieli się obowiązkami?

    Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska szykuje się do ślubu ze swoim partnerem patrykiem Ignaczakiem. Czy to prawda? Czy Ania marzy o wielkim i hucznym weselu, czy o kameralnej uroczystości? Zapytała ją o to Agnieszka Jastrzębska.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anni Wendzikowska wczoraj urodziła córkę. To pierwsze dziecko Anny Wendzikowskiej i muzyka Patryka Ignaczaka. Jak się czuje mama i dziecko? Jakie imię wybrali dla córki szczęśliwi rodzice? Gratulujemy!!!