Olek Klepacz

  Olek Klepacz

  Śmiało można stwierdzić, że kilkudniowe festiwale muzyczne na stałe wpisały się w kalendarz letnich imprez. Jednym z nich jest Przystanek Woodstock organizowany przez Jerzego Owsiaka. Co wyjątkowego jest w tym festiwalu? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff, Jacka Stachurskyego i Piotra Metza, którzy podzielili się z nami swoimi najciekawszymi festiwalowymi wspomnieniami.

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: Magda Gessler - rewolucyjna restauratorka zdradzi, gdzie dobrze zjeść na szlaku wakacyjnych podróży; małżeństwo Wrońska, Lichota na mecie morderczego triathlonu; Hozier o swoim debiucie oraz Honorata Skarbek na czacie. Bądźcie z nami o 8.30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Tomek Lubert - znany gitarzysta i producent muzyczny i Olek Klepacz - wokalista Formacji Nieżywych Schabuff we wspólnym projekcie: "Respirator Love". Utwór znalazł się na płycie: "Z miłości do muzyki".

  Aktorka Anna Dereszowska i Olek Klepacz z "Formacji Nieżywych Schabuff" nagrali wspólnie piosenkę "Między słowami". Kto z nich wpadł na pomysł współpracy? Co łączy Dereszowską i Klepacza? Czy to prawda, że Olek Klepacz podkochiwał się w Annie Dereszowskiej? Jak układa się ich współpraca? Zobaczcie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN.

  Frontman Formacji Nieżywych Schabuff Olek Klepacz wydał pierwszą solową płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoją „Madame Depressją”. Ze sceny pozdrowił także swoją ukochaną córkę Polusię.