Natalia Safran

    Natalia Safran

    Singiel rodzeństwa: Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka "All I Feel Is You Club Mix" znalazł się na najsłynniejszej liście przebojów świata, czyli na amerykańskiej liście Billboardu. Z kim współpracowali przy nagrywaniu tego utworu? Czy, oprócz nagrywania muzyki, Natalia robi coś jeszcze? Z Natalią Safran rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

    Wczoraj odbył się pogrzeb Paula Walkera, który zginął 30 listopada w wypadku samochodowym. O wczorajszej ceremonii i o aktorze rozmawialiśmy z Natalią Safran.

    Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Safran wykonała drugi singiel ze swojej debiutanckiej płyty. Piosenka nosi tytuł „Big Wave”, a teledysk do niej powstał w miejscu, gdzie Quentin Tarantino kręcił Kill Bill’a, a Red Hot Chilli Peppers swój klip do Scar Tissue.

    Uczynni? Skryci? Hałaśliwi? Jacy są Victoria i David Beckham? O tym, jakimi są sąsiadami opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Natalia Safran, Polka która mieszka w Hollywood obok Beckhamów. Kto jeszcze mieszka w jej sąsiedztwie?