Monika Kuszyńska

  Monika Kuszyńska

  "Muszę to z siebie wyrzucić, bo inaczej tego nie zamknę".

  Zespół Varius Manx wydał oświadczenie i zapowiada podjęcie kroków prawnych w sprawie zarzutów o molestowanie.

  Monika Kuszyńska jest szczęśliwą mamą trzyletniego Jeremiego i dwuletniej Kaliny. Obie ciąże były dla niej wyzwaniem, ponieważ artystka porusza się na wózku. Jak wspomina tamten czas i jak zmieniło ją macierzyństwo?

  Monika Kuszyńska, polska piosenkarka solowa i wokalistka zespołu Varius Manx w 2006 roku uległa wypadkowi samochodowemu, wskutek którego doszło do przerwania rdzenia kręgowego. Od tamtej pory Monika porusza się na wózku inwalidzkim. Kuszyńska właśnie po raz pierwszy od ponad 10 lat wróciła do jazdy samochodem, czym po raz kolejny udowodniła, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

  "Pomaganie innym jest super i każdy chętnie to robi ale dodatkowa zachęta jest taka, że możemy coś zrobić dla siebie". O akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami opowiedziała nam jej ambasadorka - Monika Kuszyńska. Dlaczego postanowiła się zaangażować w tę akcję? Co udział w niej zmieniła w życiu Moniki?

  Wokalistka Monika Kuszyńska została mamą! Jej mąż, Kuba Raczyński zdradził, że urodził im się syn, któremu dali na imię Jeremi. Pokazał nawet w mediach zdjęcie dziecka. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom! :-) A Agnieszka Jastrzębska pochwaliła się w Dzień Dobry TVN, co ważnego wydarzy się w jej życiu...

  Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Katarzyna Olubińska spotkała się z Moniką Kuszyńską na Polu Mokotowskim. Dlaczego wokalistka zdecydowała się zostać ambasadorką akcji? Jaki ma sposób na "nabijanie" kilometrów? Na co w tym roku zostaną przekazane uzbierane pieniądze?

  Śpiewanie - jak mówi - nie jest jej najmocniejszą stroną, ale za to projektowanie to pasja, z której uczyniła biznes. Oto Marta - młodsza siostra Moniki Kuszyńskiej. Dla kogo projektuje i, gdzie można kupić zaprojektowane przez nią ubrania? Co znaczy, że ma "sensualny stosunek do tkanin"?

  Wings for Life World Run to historyczny bieg, który angażuje ludzi na całym świecie. Biegną, by wesprzeć badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. W Polsce w bieg zaangażowali się: Adam Małysz, Monika Kuszyńska, Michał Kościuszko, Katarzyna Bujakiewicz i Monika Pyrek.

  Katarzyna Rogowiec, mistrzyni igrzysk paraolimpijskich, straciła obie ręce w wypadku, gdy miała trzy lata. Nigdy jednak się nie poddała. Teraz Katarzyna Rogowiec wzięła udział w światowej kampanii "Sport nie zna ograniczeń" Samsung Galaxy Team. Czy to prawda, że kończy ze sportem i wejdzie w skład Komitetu Paraolimpijskiego? Katarzyna Rogowiec była gościem Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka w Dzień Dobry TVN.

  Amanda to „szczęśliwa siódemka”. Została wybudzona ze śpiączki po 7 miesiącach jako 7 dziecko w klinice „Budzik”. W Kinice "Budzik" wciąż są wybudzane dzieci. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: rodzice Amandy - Regina i Mariusz Suszczykowie oraz Monika Kuszyńska. Jakie są prognozy dla Amandy?

  Jest fotomodelką, śpiewa, tryska optymizmem. To że porusza się na wózku nie przeszkadza jej w spełnianiu marzeń. Poznajcie Olgę Fijałkowską, pierwszą Miss Polski na wózku!

  Monika Kuszyńska przy akompaniamencie saksofonu Kuby Raczyńskiego, prywatnie jej męża, wykonała w studiu Dzień Dobry TVN utwór: "Kiedy jesteś przy mnie".

  Każda niepełnopoprawność jest inna. Z każdą - niepełnosprawna osoba zmaga się inaczej. Anna Maruszeczko gościła w "Zielonych Drzwiach" Monikę Kuszyńską. Artystka opowiedziała o akcji "Kulawy Mikołaj". Jak Uniwersytet Śląski pomaga niepełnosprawnym?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN, a w programie: kocha ja cała Polska i nie tylko, czyli amerykańskie tournée Beaty Kozidrak oczami córek. Oprócz tego: jak wychować mistrza, czyli jak z małego Marcinka wyrósł wielki Marcin Gortat? na naszym czacie Halina Mlynkova rozmawia ze swoimi fanami, a Jacek Stachursky i Aleksander Pociej radzą, jak zachować formę po czterdziestce?

  Urodził się i wychował w Truskolaskach obok Częstochowy. Jego pierwszym trenerem był wujek - Jerzy Brzęczek - ówczesny kapitan reprezentacji Polski! Z aktualnym kapitanem polskiej kadry, Jakubem Błaszczykowskim, o dzieciństwie, rodzinie i życiowej tragedii rozmawiała Monika Kuszyńska.

  Za przemyt narkotyków trafił do więzienia w Tajlandii, jednego z najcięższych na świecie. Po 6 latach w celi śmierci, zdarzył się cud, ... udało mu się wyjść na wolność! O tym, jak to doświadczenie wpłynęło na jego życie i jak wytłumaczył to swojej córce, z Michałem Pauli rozmawiała Monika Kuszyńska.

  YES'T festiwal służy integracji osób niepełnosprawnych z pełnosprawną widownią. Swoją obecnością uświetnili go same tuzy: Ryszard Rynkowski, Zbigniew Zamachowski, Monika Kuszyńska oraz Kuba Badach.