Mister Polski 2015

    Mister Polski 2015

    Mister Polski 2015 przeprowadził się do warszawy. Odwiedziliśmy go z kamerą w jego pierwszym wynajmowanym mieszkaniu. Kto pomógł mu je znaleźć? Jak się czuje w Warszawie? Co z jego maturą? Czy będzie ją zdawał już w Warszawie? Z Rafałem Jonkiszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz zaprosił nas do swojej szkoły i klubu, w którym trenuje akrobatykę sportową. Powiedział, co sprawiło, że w młodym wieku musiał stać się bardzo odpowiedzialny, jak doszło do tego, że wystartował w konkursie Mistera Polski i jak zmieniło się jego życie po zdobyciu tytułu. Dzień Dobry TVN towarzyszyło mu również podczas studniówki.

    Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Pod względem urody nowy Mister Polski jest zupełnym przeciwieństwem swojego poprzednika. Jak się okazało w trakcie rozmowy z panami, nie jest to jedyna różnica. Kim jest i co robi nowy Mister Polski? Jakie rady ma dla niego Rafał Maślak? Obu Misterów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    Już niedługo wybory Mistera Polski 2015. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na zgrupowanie finalistów konkursu. Czy widzą już wśród siebie faworytów? Czy jest między nimi niezdrowa rywalizacja? Pilnują diety? Mają czas na ćwiczenia? Czy Rafał Maślak dawał im jakieś rady?