Mister International

  Mister International

  Aby wystartować w konkursie na Mistera Indii schudł 15 kilo. Pochodzi z konserwatywnej hinduskiej rodziny, która nie podchodziła entuzjastycznie do jego pomysłu na życie. Rohit Khandewal zdradził dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu jaki jest jego sposób na idealne ciało.

  Nowy Mister Polski Rafał Jonkisz podczas wyborów Mister International nie dostał się do pierwszej piętnastki. Tym samym nie powtórzył sukcesu swojego poprzednika Rafała Maślaka. I właśnie tego ostatniego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o komentarz.

  Będąc w Korei Południowej, Rafał Maślak zaprzyjaźnił się z kilkoma uczestnikami konkursu Mister International, m.in. z Misterem Kolumbii - Davidem Angelem. Obu panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Podobno David chciałby zamieszkać w Polsce! Czy to prawda? Co mu się podoba w Polakach? Dlaczego zdecydował się na opuszczenie Kolumbii? Co dobrego spotkało go do tej pory w Polsce?

  Co prawda w Seulu został 3. Vicemisterem International, ale - jak stwierdził prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop - dla nas Polaków jest najpiękniejszy. Naszym gościem był Mister Polski 2014 Rafał Maślak. Jak promował Polskę w czasie wyborów Mistera Internetional? Kim byli jego konkurenci? Czy mieli do zaoferowania coś więcej niż tylko ładne ciała? Czy Rafałowi udało się z kimś zaprzyjaźnić? I kto przywitał go na lotnisku w Warszawie?

  Rafał Maślak wrócił z Seulu z wyborów Mistera International. Na lotnisku w Warszawie czekała na niego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Ale nie tylko ona. Kto jeszcze?

  Wieś Gorzyca w Lubuskiem pęka z dumy - ich mieszkaniec, przystojny strażak najpierw został Misterem Polski, a teraz, czekając na finałową galę Mistera International, już zdobył serca ponad miliona internautów. Czy wierzą w wygraną Rafała Maślaka w głównym konkursie?

  Rafał Maślak przebywa w Korei na wyborach Mister International. W towarzystwie innych Misterów opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o tym, czy ma szansę na wygraną, czy będzie konkurs w kąpielówkach i czy je kupił? Jak wygląda aktualny Mister International? Komu spodobała się Agnieszka Jastrzębska?

  Mister Polski Rafał Maślak przygotowuje się w Seulu do wyborów Mistera International. Jak się okazuje, użytkownicy internetu mogą wybrać Mistera International Internautów. Jak można głosować na Rafała? Na którym miejscu jest obecnie Rafał? Powiedziała nam o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.