Mikołaj Komar

  Mikołaj Komar

  "Pewien obywatel Rumunii tak dobrze się zabawił, że następnego dnia obudził się ... 2,5 tys. km. od domu ... w Londynie"! Czy nasi goście: Dawid Woliński, Mikołaj Komar i Norbi mogą się pochwalić podobnymi "osiągnięciami"? Zobaczcie. Może i Wam przytrafiło się coś wartego opowiedzenia? Piszcie w komentarzach! :)

  Czym zajmują się dzieci gwiazd? Syn Kory i Kamila Sipowicza - Szymon jest skaterem. Koledzy z branży mówią o nim, że jest żyjącą legendą deskorolki. Kiedy Szymon zaczął jeździć na deskorolce? Kto go tego nauczył? I co o zainteresowaniach Szymona sądzą jego rodzice?

  Stosunek Filipa do mody jest delikatnie mówiąc chłodny;) Jednak obok paryskiego tygodnia mody, a zwłaszcza pokazu Ricka Owensa nawet Chajzer nie mógł przejść obojętnie. Ostatni pokaz kontrowersyjnego projektanta na tyle zainspirował dziennikarza Dzień Dobry TVN, że postanowił sprawdzić, czy paryskie wygibasy przyjmą się na warszawskich ulicach. Jaka była reakcja przechodniów?

  Według amerykańskich psychiatrów zrzeszonych w the American Psychiatric Association częste robienie selfie i umieszczanie go w sieci może świadczyć o poważnych zaburzeniach psychicznych. Czy to oznacza, że miliony osób, które robią sobie zdjęcia z ręki mają problemy psychiczne? O zdanie zapytaliśmy: dziennikarkę Dzień Dobry TVN Anię Wendzikowską, psychoterapeutkę Annę Czarnecką i fotografa Mikołaja Komara.

  Co jest najbardziej pociągającego w podróżowaniu bez partnera? W studiu Dzień Dobry Wakacje goscmi byli: Paulina Młynarska, Klaudia Halejcio oraz Mikołaj Komar.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje. A w programie: Olga Bołądź o niespodziewanej miłości, Paulina Młynarska i Mikołaj Komar, czyli single na wakacjach, Radosław Majdan prosto z Brazylii, czyli co mają wspólnego kobiety i piłka nożna. Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  Czy przyjaźń, po dwóch stronach barykady, jest możliwa? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Sylwię Gliwę, Łukasza Garlickiego, Tomasza Ossolińskiego oraz Mikołaja Komara. Kto robi najlepsze imprezy w mieście i kto, na jednej z nich, stracił obcas?

  Panowie, jeśli ktoś powie do Was, że wyglądacie jak lumpy, nie powinniście się obrażać. Dlaczego? Ponieważ okazuje się, że obecnie bardzo modne jest „ekskluzywne menelstwo”. Na czym polega ten styl i jak kobiety odbierają modę współczesnych mężczyzn? O tym w Dzień Dobry TVN blogerka Tamara Gonzalez Perea aka Macademian Girl, aktorka Marta Wierzbicka i dziennikarz Mikołaj Komar.

  Dlaczego dla mężczyzn ważniejsza jest atrakcyjna sylwetka niż uroda? Czym jeszcze kobiety przyciągają uwagę mężczyzn? Jak ważny dla mężczyzn jest zmysł wzroku, a jak słuchu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali: producentka pokazów mody Dorota Wróblewska, socjolog Tomasz Sobierajski oraz redaktor naczelny KMag- Mikołaj Komar. Jakie elementy wyglądu płci przeciwnej przyciągają ich uwagę?

  Jakie cechy powinien posiadać człowiek, by być kelnerem idealnym? Ile w Warszawie może zarobić kelner? Ile "wyciąga z napiwków"? Co najbardziej irytuje Mikołaja Komara w tym sektorze usług? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy naczelnego magazynu "K-Mag" razem z restauratorem Marcinem Kręglickim.

  Rezygnują z "wyścigu szczurów". Dla nich ważniejsze jest „być” niż „mieć”. Czy pokolenie Y to tylko ułuda, czy może istnieje grupka osób, które stawiają tylko na przyjemności, karierę traktując opieszale? A może to kolejna odmiana hedonizmu, a nie życia według potrzeb? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: socjolog prof. Mariusz Jędrzejko oraz redaktor naczelny magazynu „K Mag” Mikołaj Komar.

  Czasami w życiu przychodzi taki moment, kiedy każdy z nas musi się wyszumieć... Jak korzysta z życia Mikołaj Komar, Anna Wendzikowska czy Katarzyna Lengren? O komentarz poprosiliśmy psycholog Marię Rotkiel. - Lubię szumieć, czyli korzystać z życia - mówił w Dzień Dobry TVN redaktor magazynu KMAG. Mój ukochany hit, to "sto lat" - dodał.

  Dla jednych bycie singlem to sposób na wolność i niezależność, dla innych to samotność i dyskryminacja. A jak jest w naprawdę? Z czego może wynikać życie w pojedynkę? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z psychologiem Piotrem Mosakiem i z redaktorem naczelnym pisma KMag Mikołajem Komarem.