mieszaknie

  mieszaknie

  Ma 30 lat i już zapisała się w historii światowej mody. Jak wygląda dzień z życia topmodelki Anny Jagodzińskiej, kiedy akurat jest w Warszawie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki towarzyszył jej z kamerą. Spotkali się w ważnym dla niej miejscu... na warszawskiej Saskiej Kępie.

  To małżeństwo nie boi się wyzwań. Agnieszka i Artur po kilku latach wrócili ze Szkocji do Polski, kupili kamienicę, która była ruiną, sami ją wyremontowali, zrobili w niej osiem mieszkań i w jednym zamieszkali. Ich mieszkanie ma 115 metrów kwadratowych i ogromny taras, z którego roztacza się malowniczy widok. Swoje miejsce na ziemi pokazali dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Jaroszyńskiej. Zobaczcie to wnętrze, bo robi wrażenie!

  Znajduje się w Katowicach, jest duże, jasne i ozdobione licznymi zdjęciami. Zobaczcie, jak mieszka słynna modelka Zuzanna Bijoch, którą odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy Zuzanna korzysta z kuchni? Co kolekcjonuje? Jak wygląda jej gabinet i łazienka? I co skrywa szafka przy łóżku w sypialni?

  Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie metamorfozę pomieszczenia, która przeprowadzi sama Dorota Szelągowska. Wystarczy nagrać swoją wersję teledysku do piosenki „Wracam” i przesłać ją do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie. Dorota Szelągowska, z którą spotkała się Katarzyna Olubińska, zachęca Was do udziału w tym konkursie.

  Polacy wiedzą, jak powiększyć swoje mieszkanie. Przykładem jest para, którą odwiedziła prowadząca cykl "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska. Jak udało im się na 55 metrach kw. zmieścić aż osiem pomieszczeń? Zobaczcie!

  Jesteśmy pierwszą ekipa telewizyjną, której Łukasz Jemioł pokazał swój apartamet w centrum Warszawy. Zobaczcie, jak mieszka znany projektant i, co kolekcjonuje. Czy wiecie, że Łukasz Jemioł najchętniej spędza czas w kuchni, bo - jak mówi kocha gotować... Które pomieszczenie zrobiło największe wrażenie na dziennikarzu Dzień Dobry TVN Mateuszu Hładkim?