Mateusz Sobecko

  Mateusz Sobecko

  Olivier Janiak zawitał, z kamerą Dzień Dobry Wakacje, do tanecznej strefy zarządzanej przez Mateusza Sobecko. Jakie plany, na najbliższą przyszłość ma Mateusz?

  W jakiej jest formie i jak sprawdza się w nowej roli zwycięzca 8. edycji "You Can Dance"? Naszym gościem był Mateusz Sobecko prowadzący program "You Can... Shake!" w Player.pl, w którym najmocniejsze ekipy taneczne w Polsce toczą taneczne bitwy!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trójkę byłych uczestników "You Can Dance" - Briana Poniatowskiego, Mateusza Sobecko i Natalię Madejczyk. Co program zmienił w ich życiu? Czy sam udział w YCD daje gwarancję na taneczną karierę? Co trzeba zrobić, by żyć z tańca?

  Dziś wieczorem wyjątkowy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz". Uczestnicy zatańczą w parach z finalistami z poprzednich edycji. Na parkiecie ponownie zobaczymy Mateusza Sobecko, Briana Poniatowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Jak wyglądają próby i czy tancerze denerwują się przed występem na żywo? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kariery taneczne wielu uczestników You Can Dance udowodniły, że udział w tym programie jest przepustką do wielkiego świata. Jedną z osób, które z powodzeniem rozwijają swój talent jest gość Dzień Dobry TVN Michał Przybyła, który zajął czwarte miejsce w 8. edycji You Can Dance. Powiedział nam o prowadzonych przez siebie warsztatach i spektaklach, w których występuje. Obok niego usiadł choreograf i tancerz Michał Piróg, który miał okazję współpracować z Michałem Przybyłą po zakończeniu 8. edycji YCD. Zapytaliśmy go, jak on widzi dalszą karierę młodego tancerza i jaki jest przepis na sukces. Marcin Prokop miał pewną radę dla Michała Przybyły, ale nie dotyczyła ona tańca. Czego więc? Zobaczcie.

  Mateusz Sobecko wygrał 8. edycję programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". W nagrodę otrzymał 3-miesięczne stypendium na Broadway'u. O plany zawodowe, wyjazd do Stanów Zjednoczonych, studia zapytał tancerza dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Mateusz Sobecko zrobił duże wrażenie na jurorach podczas 7. edycji You Can Dance. Niestety z powodu kontuzji musiał opuścić program. Ale nie poddał się i wrócił w kolejnej edycji. Dzięki ciężkiej pracy i wielkiemu talentowi wygrał w finale. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN kilka miesięcy po tym sukcesie, by zapytać, jak obecnie wygląda jego życie. Czy zmienił styl tańca? Co będzie robił w Stanach Zjednoczonych, do których wybiera się w styczniu? Powiedział nam również, co studiuje...

  W Szczecinku, w roztańczonej "strefie Lays", Olivier Janiak spotkał się z pozytywnym i kipiącym energią, zwycięzcą 8. edycji programu "You Can Dance", Mateuszem Sobecko. Zakosztujcie odrobinę "nabuzowania, atrakcji, mega-energii i spontanu" :)

  Gość Dzień Dobry TVN Natalia Gap, dzięki swoim umiejętnościom tanecznym i ciężkiej pracy, dostała się do finału 8. edycji programu You Can Dance. Niestety w walce o główną nagrodę przegrała z Mateuszem Sobecko. Jak to jest dojść do finału i w nim przegrać? Czy według niej Mateusz zasłużył na wygraną? Czy jej kontuzja, której się nabawiła w programie jest groźna? Gdzie zaczęła się jej przygoda z tańcem? Jak sobie wyobraża swoją dalszą karierę? W studiu gościliśmy również tatę Natalii - Pana Grzegorza, który jest bardzo dumny z dokonań swojej córki.

  Zwycięzcą 8. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został Mateusz Sobecko, 22-latek ze Śląska, który od samego początku był jednym z faworytów. Nagrodą za zwycięstwo są warsztaty tanczene w Nowym Jorku i 100 tys. złotych. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza wraz z najbliższą rodziną. Jak na wygraną Mateusza zareagowała jego mama? Czy trudno mu było wrócić do programu po 3-letniej przerwie spowodowanej kontuzją? O czym marzy Mateusz Sobecko i czy zamierza zamieszkać w USA? Czy palnuje zawiesić studia i wyjechać już teraz na warsztaty do Nowego Jorku?