Martin Freeman

    Martin Freeman

    Serca widzów na całym świecie zdobył rolą Hobbita w trylogii Petera Jacksona, teraz u boku Sherlocka Holmesa, jako Doktor Watson, stawi czoła najgroźniejszym przestępcom świata! O tym, czy lubi swoją popularność, czy w prawdziwym życiu wykorzystuje sztukę dedukcji i jakie ma postanowienie noworoczne, opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Senkarze.

    Na ekrany kin weszła niedawno trzecia część "Hobbita" Petera Jackosona. Czy trzecia część "Bitwa pięciu armii" powtórzy sukces poprzedniczek? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem, który zagrał Bilbo Bagginsa. Jak "Hobbit" zmienił jego życie? Czy teraz dostaje więcej propozycji zawodowych? Czy jest teraz częściej rozpoznawany na ulicy? Czy Martin Freeman nawiązał jakieś przyjaźnie na planie "Hobbita"? Czy będzie tęsknić za Bilbo Bagginsem?

    Znany głównie z ról w serialu "The Office", adaptacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa oraz doktora Watsona w serialu "Sherlock" - luźniej adaptacji twórczości Arthura Conan Doyle'a. Teraz gra Hobbita w filmie Petera Jacksona. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem odtwórcą głównej roli w "Hobbicie". Rozmawiali o rodzinie, planach na przyszłość, podejmowaniu decyzji i familijnym kinie.