mARSZAŁKOWSKA

    mARSZAŁKOWSKA

    Czy polskie społeczeństwo umie słuchać muzyki? Jak wygląda edukacja muzyczna w naszym kraju? Kiedy osiągnęliśmy apogeum w muzykalności? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Zbigniew Wodecki. A na ulicy Marszałkowskiej wykonał swój utwór "Z Tobą chcę oglądać świat".

    ... w domu Pana Czesława Rudnickiego. Pan Czesław wozi warszawiaków do pracy i mieszka z rodziną na ul. Marszałkowskiej, czyli po sąsiedzku z Dzień Dobry TVN. Towarzyszył im sympatyczny rudy pupil. Poznajcie naszych sympatycznych sąsiadów z wyjątkowej ulicy - Marszałkowskiej!

    Sylwia Grzeszczak zadebiutowała na scenie w wieku 5 lat. Dziś jest uznana za jedną z najzdolniejszych polskich wokalistek. Na scenie Dzień Dobry TVN, na trotuarze przed naszym studiem na Marszałkowskiej, wykonała najnowszy singiel „Pożyczony”.

    Jak kamienica, w której mieści się redakcja Dzień Dobry TVN wyglądała kiedyś? Jak zmieniała się przez lata, by w końcu uzyskać aktualny wygląd? Z pomocą Pawła Chmurzyńskiego przestawiamy fascynujące, zminaturyzowane oblicze słynnej warszawskiej kamienicy.