Maria Andrejczyk

    Maria Andrejczyk

    Tomasz Zubilewicz zabrał dziś kamerę Dzień Dobry TVN na Finał Nestle Cup. Od samego rana obserwowaliśmy przygotowania i zmagania młodych lekkoatletów. Spotkaliśmy się też z Marią Andrejczyk i Pawłem Fajdkiem, którzy udzielili kilku rad początkującym sportowcom.

    Dla naszych gości: Izabeli Kuny, Mateusza Gesslera i Marii Andrejczyk, rok 2016 był niewątpliwie przełomowy. Jak wspominają minione 12 miesięcy? Co ich najbardziej zaskoczyło? Czy spodziewali się zmian? Czego życzą sobie w nadchodzącym roku? Zobaczcie!

    Podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Rio Maria Andrejczyk, oszczepniczka, zajęła 4. miejsce. Jak dziś wspomina swój start? Co musi trenować oprócz rzutu oszczepem? Marysia zdradziła nam także, jak rzucić oszczepem, by wprawić go w rotację. Jakie ma plany na przyszłość? I co o pasji córki uważa jej mama Małgorzata?

    W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie niezła jazda: Agnieszka Woźniak-Starak ekspresowo po Azji, a Rusin i Kraśko wywołani do odpowiedzi. Oprócz tego: gdzie rodzą się talenty? O tym piękna i zdolna Maria Andrejczyk, a na koniec muzyka pełna słońca i rozkołysany Kamil Bednarek, czyli występ i czat z wokalistą. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Krasko.