Małgorzata Bela

  Małgorzata Bela

  O fenomenie magazynu "Vogue" rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z Filipem Nidenthalem, redaktorem naczelnym "Vogue Polska" oraz z Małgorzatą Belą, editor at large "Vogue Polska". Czym jest September Issue? I dlaczego wrzesień jest bardzo ważnym miesiącem dla magazynu? Kto znalazł się na okładce September Issue polskiej edycji Vogue'a?

  14 lutego na rynku zadebiutował magazyn Vogue Polska. Zespół redakcyjny liczy kilkanaście osób, a funkcję editor at large sprawuje jedna z naszych znanych na całym świecie modelek - Małgorzata Bela. Do kogo adresowany jest Vogue Polska? Czy wszystkie sesje w pierwszym numerze są polskie? Na pierwszej okładce magazynu nasz gość i Anja Rubik pozowały na tle Pałacu Kultury i Nauki oraz wołgi? Dlaczego wybrano taką scenerię? Czy to prawda, że Małgosia i Ania nie przepadają za sobą? Modelkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Małgorzata Bela zaczęła pracę w modelingu dość późno, bo w wieku 21 lat. W ciągu 4 lat zrobiła wielką karierę. Kiedy była na szczycie, pożegnała się na chwilę z zawodem modelki. Dlaczego? Czy przed rozpoczęciem kariery dużo wiedziała o pracy modelki? Czy kiedykolwiek poczuła się nieatrakcyjnie? Dlaczego uważa siebie za antygwiazdę? Co jest jej pasją? Z Małgosią Belą rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Podczas 8. edycji festiwalu kina niezależnego PKO Off Camera widzowie będą mogli zobaczyć filmy, które opowiadają o kulisach branży modowej. Dlaczego postawiono na tę tematykę? Czy to będą głównie filmy dokumentalne? Kto się w nich pojawi - tylko projektanci i modelki, czy ktoś jeszcze? O tym w Dzień Dobry TVN rzecznik prasowy festiwalu Alicja Myśliwiec i projektant mody Dawid Woliński.

  W wieku 21 lat podbiła globalny rynek mody, a następnie go rzuciła. Dlaczego? O kulisach modowej branży Małgosia Bela opowiedziała Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie już w sobotę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Bartek Węglarczyk przeprowadził wywiad z ikoną współczesnej mody Małgorzata Belą. O tym, jak łączy życie zawodowe z prywatnym, czy czuje się bardziej aktorka czy modelką, o roli matki oraz o swoim życiu w Paryżu i Stanach Zjednoczonych odpowiedziała prowadzącemu Dzień Dobry TVN.