Magdalena Mołek

  Magdalena Mołek

  Naszym i Państwa gościem był dziś Marcin Wyrostek - akordeonista, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów i zwycięzca drugiej edycji programu "Mam talent". Szczęśliwy człowiek, który kiedyś nie spodziewał się sukcesów, jakie dziś osiąga. Jak zmieniło się życie muzyka po udziale w talent-show? Czy "mały Wyrostek" pójdzie w ślady taty? Z muzykiem mogliście porozmawiać na czacie. Przegapiliście okazję? Zobaczcie relację z czatu!

  Niedzielny poranek zaczęliśmy od koncertu zespołu Sound'n'Grace, na dachu naprzeciwko naszego studia! Zespół spotkał się też z fanami w Cafe TVN oraz na naszym czacie! Oczywiście okazji do spotkania z muzykami nie przegapiła ich wielka fanka Magda Mołek! Przygotowaliśmy też dla chóru małą niespodziankę, którą udało się nam wzruszyć kilkoro z nich :)

  Przez 25 lat walczył z rządami Polski i Ameryki o odszkodowanie za nieprawnie przejęty, a następnie zburzony budynek, na miejscu którego stoi dziś ambasada USA. O historii swojej rodziny i zmagań z urzędnikami, Magdzie Mołek, opowiedział książę Albert Światopełk-Czetwertyński.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Feel "Lepiej być podobnym do nikogo"! Czy planują nagrać jakiś teledysk z fanami, czy mają siebie dosyć i kiedy był największy kryzys w zespole Feel? Zobaczcie co Piotr Kupicha zdradził Magdzie Mołek i o co pytali fani na czacie!

  O pięknych i o trudnych momentach w życiu, o macierzyństwie, o miłości oraz o najnowszym filmie p.t. " Zapnijcie pasy" , w którym aktorka gra kobietę zmagającą się z chorobą nowotworową, z Kasią Smutniak, rozmawiała Magdalena Mołek.

  Z jedną z najważniejszych myślicielek w historii i najbardziej inspirującą kobieta na świecie - Norreną Hertz spotkała się Magdalena Mołek. Jak podejmować dobre decyzje? Jak kolory wpływają na informację i czy można ufać swojej intuicji i instynktowi?

  Niezwykła sesja na 20. urodziny pisma! Zobaczcie, jak przebiegała sesja zdjęciowa Magdy Mołek do czerwcowego wydania miesięcznika Elle!

  Twarz Armaniego, niejednokrotnie na okładkach "Vogue'a", ostatnio zagrała u boku Johna Travolty i Jonathana Rhysa-Meyersa. Jaka jest prywatnie Kasia Smutniak? Tergo mogliście dowiedzieć się tylko z ekskluzywnego wywiadu, który dla Dzień Dobry TVN przeprowadziła z aktorką Magda Mołek.