Magda Mołek i Andrzej Sołtysik

  Magda Mołek i Andrzej Sołtysik

  W najbliższą niedzielę gościem Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika w Dzień Dobry Wakacje będzie Gabriel Fleszar. Porozmawiają z nim, Maciejem "Glebą" Florkiem i Maciejem Miecznikowskim o tym, ile można zarobić zbierając do kapelusza. Zapraszamy od 8:30! :-)

  Sobota z Dzień Dobry Wakacje. Zapraszamy! A w programie: modelka Sandra Kubicka o pracy w USA i rywalizacji z Joanną Krupą. Kontrowersyjny eksperyment w Projekcie Lady, czyli jak Cię widzą - tak Cię piszą! Czy uczestniczki zniosły krytykę. A także Filip Chajzer i jego wyprawa autostopem na wakacje. Małgorzata Socha zdradzi swój pomysł na metamorfozę salonu. A na koniec, na naszej scenie, wystąpi Jula. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika.

  W najbliższą sobotę na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpi Jula. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30. Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Zapraszamy na niedzielny poranek z Dzień Dobry Wakacje. A w programie: życie ulicznego grajka, czyli Maciej Miecznikowski, Maciej "Gleba" Florek i Gabriel Fleszar o tym, ile można zarobić zbierając do kapelusza. Surfer ze Śląska, który udowadnia, że jak nie ma fali, to do treningu przyda się nawet deskorolka. A także: Andrzej Zieliński i Michał Żurawski o tym, co najbardziej lubią w komediach kryminalnych. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Spędź weekendowy poranek z Dzień Dobry Wakacje! Na najbliższy weekend (8-9 lipca) zapraszamy Was w imieniu Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika. Tym razem będziemy w Warszawie. Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę od 8:30! :-)