maciej gleba florek

  maciej gleba florek

  Jak to się stało, że część rodziny Maćka mieszka w Afryce i co skłoniło Karolinę i Michała, czyli siostrzenicę i siostrzeńca "Gleby" do przyjazdu do Polski? Jak wyglądało ich dzieciństwo w Namibii? Jak zareagowali gdy pierwszy raz w życiu zobaczyli śnieg?

  Dane są zatrważające: ponad 50 proc. dzieci poniżej 13. roku życia ma za sobą doświadczenie z papierosem, a 15 proc. 15-latków pali już regularnie. W celu promowania postaw antynikotynowych wśród młodzieży zainicjowano kampanię Nie spal się na starcie. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy osoby, które są zaangażowane w tę akcję: dr Magdalenę Cedzyńską z Centrum Onkologii oraz tancerza i choreografa Macieja "Glebę" Florka. Dlaczego dzieci sięgają po papierosy? Jak ich uchronić przed tym nałogiem?

  Na portalach randkowych kobiety często mijają się z prawdą w kwestii wieku i wagi, a mężczyźni dodają sobie kilka centymetrów wzrostu. Dlaczego tak się dzieje, że wzrost jest dla panów tak ważny? Czy niscy mężczyźni mają kompleksy i czy "muszą się bardziej starać" w kontaktach z płcią piękną? W studiu Dzień Dobry TVN trzech panów, którym ich wzrost nie przeszkadza: Maciej Damięcki, Maciej „Gleba” Florek i David Gaboriaud.

  Maciej "Gleb"a Florek, zwycięzca pierwszej i juror ostatniej edycji "You Can Dance" skradł serca widzów swoimi umiejętnościami i oryginalnymi figurami tanecznymi. Obecnie naśladowców tancerza nie brakuje. Czy trudno jest wykonać sztuczkę "freezingu"? Maciej postanowił rzucić swoim fanom wyzwanie ;)

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  W jutrzejszym odcinku "You Can Dance" oprócz rywalizujących ze sobą uczestników zatańczą jurorzy! Jakie emocje towarzyszą im przed występem? O przygotowaniach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzą o tym: Ida Nowakowska, Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz Maciej "Gleba" Florek. Nie możecie tego przegapić!

  We wczorajszym odcinku "You Can Danc"e z programu odpali Maja Bratus i Nader Hasnaouri. Czy są zadowoleni ze swoich występów? Co poszło nie tak? Jak ich występy ocenia Maciej "Gleba" Florek? Nad czym ta dwójka tancerzy powinna jeszcze popracować?

  Już dziś wieczorem uczestnicy "You Can Dance" zatańczą na żywo. Jakie towarzyszą im emocje? Czy są przygotowani? Czego najbardziej się obawiają? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To już 9. edycja "You Can Dance". Czy jurorzy na obecnym etapie mają swoich faworytów? Za kogo kciuki trzyma prowadząca show Patricia Kazadi? Dlaczego w tej edycji faworyzuje dziewczyny? I w których uczestnikach Michał Piróg widzi siebie z lat młodości?

  Maciej "Gleba" Folorek jest nie tylko świetnym tancerzem i srogim jurorem "You Can Dance - Po prostu tańcz", ale też zapalonym jeźdzcem. O czym przekonał się Mateusz Hładki, który spotkał się z Maciejem w Sopocie.

  Wiosną na antenę TVN powróci "You Can Dance". Jurorskie fotele zajmą byli uczestnicy show. Zwycięzca oraz najmłodsza uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Maćka „Glebę” Florka i Idę Nowakowską. Czy są skrępowani nową rolą? I czy będą wymagającymi jurorami?