Luke Evans

    Luke Evans

    Na ekrany kin wszedł właśnie film „Dziewczyna z pociągu”. Możemy w nim oglądać między innymi przystojnego Luke'a Evansa. W ekranizacji bestsellerowej powieści Luke gra mroczną postać. Jak wpływają na niego bohaterowie których gra? Jak radzi sobie z sytuacjami, kiedy coś idzie nie po jego myśli? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Do obsady jakiego filmu dołączył ostatnio aktor Luke Evans? Którzy brytyjscy aktorzy skutecznie podbijają Hollywood? Jak Kate Winslet udaje się zachować normalność w szalonym świecie Hollywood? W jakiej niezwykłej kampanii wystąpiły gwiazdy z fabryki snów? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

    Luke Evans ma talent i urodę. Powoli staje się ulubieńcem Hollywood. Zagrał w Szybkich i wściekłych i Draculi. Teraz promuje trzecią część Hobbita. Działania postaci granej w tym ostatnim filmie są kształtowane przez miłość do dzieci - co kieruje jego działaniami w prawdziwym życiu? Czy kocha aktorstwo? Czy ma charakter przywódcy? Co wie o Polsce? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

    Na ekrany wchodzi właśnie druga część Hobbita, w której pojawia się nowa postać - Bard Łucznik grany przez Luke'a Evansa. Czy rzeczywiście informację o tym iż zagra w filmie dostał 18 miesięcy po castingu? Zobaczcie co jeszcze, przystojny aktor, zdradził Annie Wendzikowskiej.