Łukasz Zięba

    Łukasz Zięba

    Łukasz Zięba skradł serca polskiej publiczności jako uczestnik 4. edycji "You Can Dance". Zajął drugie miejsce, ale program był dla niego wstępem do wielkiej kariery. Ta rozwinęła się po wyjeździe za ocean. Udało się nam z nim spotkać w trakcie jego pobytu w Krakowie, do którego przyleciał, by poprowadzić warsztaty taneczne.

    Na antenie TVN obecna jest już ósma edycja You Can Dance. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników poprzednich edycji programu: Idę Nowakowską, Briana Poniatowskiego, Marcina Mrozińskiego i Łukasza Ziębę. Jak You Can Dance zmienił ich życie? Co robią teraz? W jakiej roli zobaczymy ich w najbliższym odcinku YCD? Kto z nich już niedługo zmienia stan cywilny? Czy tęsknią za Polską?

    Program You Can Dance odkrywał kolejne talenty. Jedną z osób, które nie roztrwoniły tego, co dał im program jest Łukasz Zięba. Tancerz robi obecnie karierę w Nowym Jorku. Odwiedziła go prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Jak trafił do Stanów Zjednoczonych? Co trzeba w sobie mieć, aby rozwijać swoje umiejętności? Jak wygląda jego mieszkanie w Nowym Jorku? Kim jest Leal? I jakie ma plany na przyszłość?

    Już jutro w Dzień Dobry TVN: sponsorowane wesela, czyli nowy pomysł na tani ślub. Następnie tancerz, który podbija nowojorskie sceny - czym Łukasza Ziębę zaskoczyła Kinga Rusin? A także niebezpieczna odra w Niemczech - czy fala zachorowań dotrze do Polski? A na naszym czacie Katarzyna Cichopek! Oglądajcie nas jutro punktualnie o 8:00!