Kuba Molęda

    Kuba Molęda pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 1997 roku. Piosenkę "Mogę wszystko" śpiewała cała Polska, a on z dnia na dzień stał się pierwszoligową gwiazdą. Choć nie porzucił muzyki, dziś częściej można go jednak spotkać w teatrze.

    Był wokalistą zespołu pop-rockowego L.O.27, z którym nagrał w 1997 roku pierwszą płytę "Mogę wszystko". Szalały za nim nastolatki. Jak Kuba Molęda wspomina te czasy? Co robił przez tych kilkanaście lat? Nad czym teraz pracuje i kiedy ukaże się jego nowa płyta? Gościem Dzień Dobry TVN był wokalista Kuba Molęda, który na naszej scenie zaśpiewał piosenkę "Chodź ze mną".

    Połączyła ich przyjaźń i miłość do muzyki – tak właśnie powstał utwór „Gdzieś bez nas”! Na naszej scenie wyjątkowy duet muzyczny – Magda Steczkowska oraz Kuba Molęda! Posłuchajcie!

    Kuba Molęda to absolwent instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Ukończył również szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie saksofonu. Zadebiutował mając 7 lat . Na scenie Dzień Dobry TVN Kuba wykonał utwór „Nie mów, że nie”. Podoba się Wam?