Krystyna Demska-Olbrychska

  Krystyna Demska-Olbrychska

  Według badań CBOS aż trzy czwarte Polaków jest przekonanych o skonfliktowaniu społeczeństwa. To poczucie jest wyższe niż w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Wraz z: kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem, Dominiką Tajner-Wiśniewską, Krystyną Demską-Olbrychską oraz socjologiem Tomaszem Sobierajskiem zastanawialiśmy się, co sprawia, że Polacy częściej się kłócą. Dowiedzieliśmy się również o co najczęściej kłócą się goście Dzień Dobry TVN i czym rzucają w trakcie kłótnie.

  Daniel Olbrychski prowadził samochód pod wpływem alkoholu! Zatrzymany w środę, podczas rutynowej kontroli, aktor miał w wydychanym powietrzu aż 0,9 promila alkoholu. Olbrychski zadeklarował, że dobrowolnie podda się karze. A do Dzień Dobry TVN przyszedł razem z żoną i managerką Krystyną Demską-Olbrychską, by - jak mówi - publicznie uderzyć w pierś i opowiedzieć o okolicznościach tego zdarzenia. Ile alkoholu wypił Olbrychski do kolacji dzień przed zatrzymaniem? Dlaczego wsiadł za kierownicę, choć wcześniej pił alkohol? Kogo i za co przeprosił w programie Dzień Dobry TVN? I jaka kara grozi aktorowi za ten czyn?

  Nawet w najbardziej zgodnych związkach parterzy miewają inne zdanie w wielu kwestiach. Czy w takich sytuacjach lepiej się pokłócić, czy zastosować metodę cichych dni? Czy kłótnie rzeczywiście oczyszczają atmosferę? Rozmawialiśmy o tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: Krystyną Demską-Olbrychską, aktorką Agnieszką Wielgosz oraz psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Wiele osób, decydujących się na zatrudnienie gosposi, zaczyna ją traktować jak członka rodziny i wtajemniczać w rodzinne sekrety. Jakie cechy powinna mieć pomoc domowa? Zapytaliśmy o to Krystynę Demską-Olbrychską, która zaprzyjaźniła się ze swoją gosposią. Psycholog Joannę Heidtman zapytaliśmy, dlaczego ludzie nie chce się przyznać, że zatrudniają pomoc domową.

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Kamil Durczok wyjątkowo nie ze studia „Faktów”. U nas: prosto z polskiej misji w Afganistanie. Świąteczne pogotowie Małgorzaty Rozenek. Oprócz tego na naszych kanapach: Demska-Olbrychska, Aida, Rutkowski i Santorski o tym, czy miłość potrzebuje kontroli, a na naszej scenie gwiazda, która nie potrzebuje reklamy - charyzmatyczna Ayo! Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Są takie pary, które ze sobą żyją i pracują. Czy przenoszą emocje z pracy do związku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Piotr Mosak , żona i menedżerka Daniela Olbrychskiego Krystyna Demska – Olbrychska, aktorka Martyna Kliszewska oraz jej mąż, także aktor, Jakub Przebindowski. Czym różni się małżeństwo w show biznesie od tego "tradycyjnego"? Jak to jest podporządkować się mężowi - reżyserowi? Jak takie pary „wyrównują rachunki”?

  Polacy są tradycjonalistami, dlatego większość z nas spędza Święta Bożego Narodzenia w domu razem z rodziną. Wyobraźmy sobie jednak scenariusz, w którym zamiast tracić całe dni na przygotowanie się do świąt i zakupową gorączkę, decydujemy się na spędzenie tego czasu w najbardziej egzotycznym miejscu na świecie. Co powiecie na odpoczynek pod palmą? Morze, plaża i słodkie leniuchowanie...