konkurs fotograficzny

    konkurs fotograficzny

    Wydawałoby się, że poród jest na tyle intymnym doświadczeniem, że dopuszczani są do niego tylko specjaliści i najbliżsi. Jest jednak osoba, która staje tuż obok i uwiecznia te poruszające chwile. Anna Wibig od kilku lat jest fotografką porodową i osiąga duże sukcesy.Jej prace zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie Birth Becomes You's 2020 Image Celebration.

    Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy fotografa Jakuba Degee, który znalazł się w gronie laureatów prestiżowego konkursu "Underwater Photographer of the Year". Zrobione przez niego zdjęcie głowomłota olbrzymiego dostało drugą nagrodę. Zobaczcie to unikatowe zdjęcie i poznajcie człowieka, który robi zdjęcia rekinom. Czy nie boi się zbliżać do tak groźnego gatunku? Od ilu lat nurkuje? I dlaczego rekiny są zagrożone wyginięciem?

    Piotr Pietryga to zwolennik pracy w ciemni i klasycznej fotografii czarno-białej. Jedno z jego zdjęć zakwalifikowało się do finału konkursu dla zawodowych fotografów Hasselblad Masters 2016. Piotr zaprosił Ulę Chincz do swojej pracowni. Tam dziennikarka Dzień Dobry TVN mogła przyjrzeć się jego pracy. Zobaczcie, jak powstają zdjęcia Piotra.