Keira Knightley

    Keira Knightley

    Keira Knightley to jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Nominowana do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie "Duma i uprzedzenie". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką. Keira gra w filmie "Gra tajemnic", opowiadającym o nieco zapomnianym Alanie Turingu. Kiedy czuje się po raz pierwszy, dostając rolę, że ma się do czynienia z filmem oscarowym?

    Keira Knightley to jedna z najpopularniejszych brytyjskich aktorek młodego pokolenia. Właśnie wystąpiła w filmie muzycznym w którym... śpiewa! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała z Keirą. Jak aktorka wspomina pracę na planie?

    Usłyszeć taki komplement z ust Karoliny to nie lada gratka. Keira Knightley wzięła ślub bez pompy, bez ochroniarzy i splendoru. I taki, o którym żadne media nie miały pojęcia. Karolina Korwin- Piotrowska skomentowała jej ślub z Jamesem Rightonem. Kto, według magazynu „People”, został najpiękniejszą kobietą roku 2013, a przez magazyn „Star” uznany za najbardziej znienawidzą gwiazdę show-biznesu?