Kasia Bujakiewicz

  Kasia Bujakiewicz

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, czy istnieje życie towarzyskie poza Warszawą. Katarzyna Bujakiewicz przyznała, że w Poznaniu nie ma paparazzi, więc można sobie na więcej pozwolić. Bartek Jędrzejak, który z racji swojej pracy dużo po Polsce podróżuje, przyznał, że życie towarzyskie w innych miastach kwitnie. Choć jak dodał, wiele miejsc się na Warszawie wzoruje.

  Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski to para z długoletnim stażem. Jednak do tej pory nie byli małżeństwem. Podobno to dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej partner Kasi się jej oświadczył. Jak wyglądała ceremonia ślubna? Kto zaprojektował granatową suknię ślubną aktorki?

  W kinach można już obejrzeć komedię romantyczną "Planeta singli", w której jedną z ról zagrała Kasia Bujakiewicz. I właśnie na planie tego filmu aktorka spotkała przemiłego i bardzo przystojnego Szymona. W czasie pracy coś musiało między nimi zaiskrzyć, ponieważ od tego czasu są nierozłączni. Przyszli nawet razem do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o wspólnej pracy. Kasia zdradziła nam również, że to właśnie z nim, a nie z narzeczonym ma zamiar spędzić walentynki.

  Po premierze filmu "Kochaj i rób co chcesz" do Kasi Bujakiewicz z propozycją współpracy zgłosiła się niemiecka wytwórnia płytowa. Niemcy chcieli zrobić z niej produkt pt. "Britney Spears". Niestety nagrali z nią tylko jedną piosenkę. O powodzie zerwania współpracy Kasia powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Niedawno Katarzyna Bujakiewicz skarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że nie otrzymała jeszcze pierścionka zaręczynowego od swojego partnera. To publiczne wyznanie spowodowało, że "społeczeństwo zaczęło się martwić" tą sytuacją. Od tego czasu Kasia i Piotr otrzymują maile z pomysłami na zaręczyny. Czy skorzystają z porad? A może Kasi znudzi się czekanie na oświadczyny obecnego partnera i poczeka na oświadczyny Piotra Adamczyka, którego uwielbia :)

  Druga część Listów do M szturmem weszła na nasze ekrany i podbiła serca widzów. Zanim jednak do tego doszło dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na planie filmu. Czy Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Perchuć wierzyli w świętego Mikołaja? Co ostatnio zszokowało córeczkę Tomka Karolaka? I kiedy skończyło się dzieciństwo Kasi Bujakiewicz? Aktorka powiedziała również o trudnym i wstydliwym dla siebie temacie.

  Katarzyna Bujakiewicz poskarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że jej partner nadal jej się nie oświadczył. Piotrze, apelujemy do Twoich uczuć - oświadcz się wreszcie Kasi. Jeśli tego nie zrobisz, to podczas każdej premiery kolejnej części Listów do M. będzie Ci to wypominać ;)

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Nie ma chyba sprzętu audio w Polsce, z którego głośników, w czasie świąt, nie dobiegają dźwięki piosenki „ Last Christmas” zespołu WHAM!. My nie będziemy gorsi: zobaczcie występ na scenie Dzień Dobry TVN Kasi Bujakiewicz & V-Unit! Ich wersja tego utworu powala na kolana!