kasa

  kasa

  Z jakimi przesądami związanymi z pieniędzmi spotykamy się na co dzień? W które wierzymy, a które nas śmieszą? Czy jesteśmy bardziej skłonni uwierzyć wróżce, czy specjaliście ds. finansów? Skąd wzięło się w Polsce przekonanie, że wizerunek żyda z pieniążkiem przyniesie nam dobrobyt?

  Dla jednych DUŻO, to pensja rzędu 30 tysięcy miesięcznie, dla innych 5 tysięcy. Filip Chajzer postanowił ustalić, ile to, tak naprawdę, jest. Zobaczcie koniecznie, bo rzeczywiście mu się udało pokazać, ile to może być dużo! Filip, dziękujemy.

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Beaty z Krakowa, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro do wygrania 25 760 zł!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Joanny z Białej Podlaskiej, która wygrała 1.300 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 7.500 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Adama ze Słubic, który wygrał 11.900 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 5.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Danuty z Pisarzowic, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 22.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Mirosławy ze Starej Kiszewy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 19.340 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Barbary z Sokołowa Podlaskiego, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 17.840 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Stanisława z Warszawy, który zgarnia 1.200 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 9.100 złotych!!!

  Czy wiedzieliście, że Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski niezwykle często są myleni przez swoich fanów? Panowie ów fakt postanowili wykorzystać- napisali utwór, który ma szansę stać się kolejnym przebojem lata. Jak im się współpracowało?

  Już w sobotę w naszym studiu spotkanie na szczycie. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpią Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski. Panowie wykonają utwór „Mylą nas”! Czy wiedzieliscie, że Norbi i KASA niezywkle często są myleni przez swoich fanów?

  Filip Chajzer tak przejął się historią biznesmena z Podhala, któremu włamano się do domu w święta i skradziono ponad 2 miliony złotych, że postanowił sprawdzić, gdzie Polacy trzymają kasę. W skarpecie czy może w gruncie? W pralce, karniszu, bucie czy nodze od krzesła? W roli ekspertki wystąpiła Pani Jola z Warszawy. Zaś rzecznik Komendy Głównej Policji przygotował krótki instruktaż dla złodzieja. Zobaczcie, gdzie nie powinniśmy trzymać pieniędzy i dlaczego niektórzy trzymają "kapustę" w domu! :-)