Jose Carreras

  Gościem Dzień Dobry TVN była Justyna Steczkowska. Gwiazda opowiedziała o cygańskiej trasie koncertowej oraz niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w lipcu tego roku. W Operze Leśnej wokalistka zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Jak doszło do tej współpracy i, jak wyglądają przygotowania? Justyna opowiedziała również o Świętach Wielkanocnych w jej rodzinnym domu. Czy sama przygotowuje wielkanocne potrawy?

  Dnia 20 grudnia Justyna Steczkowska koncertowała wraz ze swoją cygańską orkiestrą w Toruniu. Koncert zakończył się o 17.30. Prosto z Torunia Justyna ruszyła w drogę do Krakowa, gdzie o 19.00 miała zagrać drugi koncert - tym razem z Jose Carrerasem. Niestety nie dojechała tam na czas. Dlaczego? W Dzień Dobry TVN artystka powiedziała nam, co przytrafiło jej się w drodze do Krakowa. Czy Justyna zaśpiewa jeszcze z Jose Carrerasem? Gdzie piosenkarka spędzi Święta Bożego Narodzenia?

  Justyna Steczkowska zaśpiewa razem z Jose Carrerasem. To już będzie drugi ich wspólny występ. O koncercie opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Światowej sławy tenor José Carreras przyjechał do Polski na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Łańcucie. Nie jest to jego pierwsza wizyta w Polsce, ale jak zapewnia, przyjazd do Polski to dla niego za każdym razem wspaniała przygoda. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Jose Carrerasem w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Czy to prawda, że tuż przed wejściem na scenę myśli przez chwilę o mamie i, że dzięki niej został śpiewakiem operowym? Czy José Carreras rozważał karierę w biznesie kosmetycznym? Czym zajmują się dzieci wybitnego tenora? O czym marzy Carreras ?

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z jednym z największych tenorów wszech czasów Jose Carrerasem. Jak to się stało, że 6- letni chłopiec nie chciał grać w piłkę tylko wolał śpiewać? Kto zainspirował go do śpiewania, czy ma przyjaciół w Polsce i czy nadal chce w Warszawie kupić ekskluzywny apartament?

  23-letni dyrygent operowy Adam Banaszak karierę rozpoczął w wieku 17 lat zakładając Orkiestrę Kameralną L’Autunno. Niebawem zacznie współpracę z Jose Carrerasem podczas prób przygotowujących do koncertu tenora w Sali Kongresowej. Na czym będzie polegała jego współpraca z Jose Carrerasem? Czy stresuje się przed spotkaniem z wielkim tenorem?