Jakub Błaszczykowski

  Jakub Błaszczykowski

  Niewiele jest miast takich jak Kraków. Tutaj podczas zaledwie weekendowego wypadu zostaniesz, kim chcesz: koneserem wysokiej kultury, aktywnym turystą od rana do nocy, smakoszem, czy amatorem pięknych widoków. Czym Kraków może nas zaskoczyć? Jaką kuchnią może nas przyjąć i co warto tutaj zobaczyć? O tym opowiedzieli nam Jakub Błaszczykowski, piłkarz oraz Szymon Gatlik, przewodnik.

  W środę w Dzień Dobry TVN zobaczycie wywiad z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Sportowiec opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoich kontuzjach i najtrudniejszych momentach w karierze. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Urodził się i wychował w Truskolaskach obok Częstochowy. Jego pierwszym trenerem był wujek - Jerzy Brzęczek - ówczesny kapitan reprezentacji Polski! Z aktualnym kapitanem polskiej kadry, Jakubem Błaszczykowskim, o dzieciństwie, rodzinie i życiowej tragedii rozmawiała Monika Kuszyńska.

  Jakub Błaszczykowski, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski - to ostatnimi czasy najpopularniejsze nazwiska w Polsce. Reporterzy Dzień Dobry TVN przyjrzeli się ich życiu prywatnemu, jeszcze przed EURO 2012.

  Była posłanka i były poseł - aktualne małżeństwo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jana Marię Rokitę i Nelly Rokitę. Opowiedzieli o tym, czy tęsknią za polityką, o snach o Donaldzie Tusku, Jarosławie Kaczyńskim i telewizji TVN. Czy myślą o powrocie do polityki?