gotować

  gotować

  Jaki jest ich sposób na udany związek? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedzieli: Renata Dancewicz, Ewa Ziętek, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Marcin Kwaśny.

  Podobno mężczyźni są lepszymi kucharzami niż kobiety. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli blogerzy kulinarni: Daniel Kacprzyk, Szymon Kubicki oraz Michał. Jak rozpoczęła się ich męska przygoda z kuchnią? Kto lub co stało się dla nich inspiracją do gotowania?

  W najbliższą niedzielę na naszej scenie wystąpi łotewski zespół rockowy Brainstorm. A Małgorzata Rozenek będzie grillować z Piotrem Kucharskim. Zapraszamy w niedzielę od 8:30! Niedzielny program poprowadzą: Agnieszka Szulim i Marcin Meller.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Piotrem Adamczykiem o tym, co ostatnio udało mu się samemu ugotować? Agnieszka spotkała się także z Katarzyną Cichopek, by porozmawiać o jej nowej pasji - projektowaniu ubrań. Dowiecie się także, co wydarzy się w małżeństwie Adama Gajewskiego, bohatera serialu „Lekarze”.

  Jutro w Krakowie odbędzie się pierwszy casting do nowego programu telewizji TVN "Masterchef". Annę Starmach, zwyciężczynię pierwszej edycji konkursu "Gotuj o wszystko", postawiliśmy przed trudnym zadaniem przygotowania kilku potraw z... tajemniczego pudełka. Przygotowaliśmy dla niej pudełko z produktami, o których nie wiedziała przed programem, a z których musiała przygotować zupę, drugie danie i deser. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

  Co zrobić, by domowe obowiązki były bardziej przyjemne? Agata Leszczyńska wpadła na pomysł, jak sprawić, by panie domu podczas codziennych obowiązków, czyli prania, sprzątania, prasowania lub gotowania, czuły się atrakcyjne i dobrze wyglądały. Dlatego wymyśliła fartuszki w stylu retro.