Fundacja TVN Nie Jesteś Sam

  Fundacja TVN Nie Jesteś Sam

  Chłopiec potrzebuje Waszego wsparcia.

  Fundacja TVN obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji wraz z Centrum Zdrowia Dziecka zbuduje nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. O projekcie w Dzień Dobry TVN opowiedzieli: Katarzyna Kieli, przewodnicząca Rady Fundacji TVN, Katarzyna Kolenda-Zaleska - prezes Fundacji TVN oraz dr Marek Migdał - dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka.

  Trzeci dzień Top Of The Top Sopot Festival 2021 poświęcony był 20-leciu stacji TVN24. W tym roku taki sam jubileusz świętuje także Fundacja TVN "Nie jesteś sam". Z tej okazji organizacja chce wybudować nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. O projekcie na sopockiej scenie opowiadały Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka TVN i prezes Fundacji oraz Kasia Kieli, przewodnicząca Rady fundacji i prezes zarządzająca Discovery EMEA.

  Z okazji 20-lecia stacji TVN24 nasz reporter spotkał się z dziennikarzami i porozmawiał o tajnikach pracy w mediach. Jedną z rozmówczyń Oskara Netkowskiego była Katarzyna Kolenda-Zaleska. Publicystka, a także prezes Fundacji TVN, opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej podczas pracy, o stresujących gościach, a także działaniach i planach fundacji.

  Bartek Jędrzejak był kolejnym gościem Agaty Młynarskiej w cyklu live'ów Fundacji TVN, w trakcie których namawiamy was do wsparcia budowy pierwszej w Polsce kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, to pamiętajcie, że psychiatria dziecięca w naszym kraju jest w opłakanym stanie. Wasz gest może pomóc i choć trochę tę sytuację zmienić.

  Anita Werner od kilku lat opiekuje się niepełnosprawnym tatą, który przeszedł aż trzy udary. Dziennikarka opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie udzielonym Agacie Młynarskiej. Panie rozmawiały także o angażowaniu się w działalność charytatywną, fundacji TVN nie jesteś sam oraz budowie Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

  Statystyki dotyczące polskiej psychiatrii dziecięcej są zatrważające. Z rok na roku rośnie liczba samobójstw wśród nieletnich, a ich rodzice często nie mogą im pomóc. To między innymi dlatego, że liczba specjalistów w Polsce jest zbyt mała, co znacznie wydłuża czas oczekiwania na konsultację lekarską. To tylko jeden z problemów.

  Na oficjalnym profilu Fundacji TVN na Instagramie odbyła się wyjątkowa transmisja. Agata Młynarska przeprowadziła wywiad z Piotrem Kraśko w ramach wyzwania #niejesteśsam. Jakie tematy poruszyli?

  Fundacja TVN "nie jesteś sam" wraz z Centrum Zdrowia Dziecka zbuduje nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży, o którym opowiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas rozmowy z Agatą Młynarską. - Podlaskie to nie jest wyspa szczęśliwości, gdzie dzieci nie mają lęków. Te dzieci będą mogły przyjeżdżać do nas – mówiła prezes fundacji.

  Akcja "Uwagi!" i Fundacji TVN "nie jesteś sam" to już tradycja. Co roku przedstawiamy historie kilkoro młodych bohaterów i prosimy o pomoc finansową nie tylko dla nich, ale dla wszystkich podopiecznych fundacji. O szczegółach w naszym studiu opowiedziała prezes fundacji Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  Tuż przed świętami TVN organizuje akcję "Pomagajmy sobie". 12 grudnia na kanale stacji transmitowany będzie blok reklamowy, a wszystkie środki z jego emisji przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących oraz na pomoc dla restauratorów, którzy w czasie pandemii odnieśli ogromne straty. "Im więcej osób zasiądzie przed ekranami telewizorów, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących" - zachęca Olivier Janiak.

  #TVNpomagajmysobie - to druga edycja akcji wsparcia dla najbardziej potrzebujących w okresie pandemii. Tym razem pomoc ma objąć osoby najuboższe - w formie ciepłego posiłku, ale także restauracje, które te posiłki ugotują i dostarczą.

  Już po raz 15. ruszyła wspólna akcja charytatywna Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl. W tegorocznej edycji "Podaruj misia" wzięło udział wiele gwiazd, a pluszaki z pomocą najpopularniejszych polskich designerów zaprojektowali Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magdalena Boczarska oraz Mateusz Gessler. Zobaczcie, jak wyglądają ich maskotki!

  Już po raz 15. wystartowała wyjątkowa akcja charytatywna Fundacji TVN "nie jesteś sam" - "Podaruj Misia". W Mikołajki nasza kawiarenka zamieniła się w magiczne, misiowe miejsce. Półki wyłożone były przytulankami, a Dorota Wellman rozmawiała z twórcami Misiów oraz gwiazdami, które co roku ochoczo angażują się w akcję. Było ciepło i nastrojowo!

  Julia ma pięć lat. Dziewczynka choruje na padaczkę lekooporną, niedosłuch w prawym uchu, ma problemy ze wzrokiem. Ale niewyobrażalnie cierpi z powodu ran, które pojawiają się na jej ciele. "Ona nie płacze, tylko piszczy".

  Podaruj Misia to wyjątkowa akcja charytatywna. Kupując maskotkę, wspieracie podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Którego misia w tym roku wybierzecie?

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie charytatywne i towarzyskie sezonu. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Co w tym roku pojawiło się na aukcji? Jakie kreacje miały na sobie przybyłe na bal gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pamiętacie finał programu "Projekt Lady"? Uczestniczki show wystąpiły wówczas w pięknych i eleganckich wieczorowych sukniach szytych przez polskich projektantów. Teraz kreacje trafią na aukcję. Cel jest szczytny, ponieważ pieniądze z licytacji zostaną przekazane "Fundacji TVN. Nie Jesteś sam", która kupi sprzęt rehabilitacyjny dla swoich najmłodszych podopiecznych. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestniczki "Projekt Lady" Agnieszkę Koszelak i Sandrę Rogaczewską. Jak program zmienił ich życie? Jakie mają teraz plany?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy prezenterkę pogody Annę Dec i Aleksandrę Goss, łyżwiarkę i wrotkarkę, które opowiedziały o akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak ambasadorki wspierają akcję? W jaki sposób kilometry zamieniają się na pieniądze, które trafiają następnie do Fundacji TVN Nie jesteś sam? Co zrobić by zbierać kilometry?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kasia Dereń wykonała piosenkę "Misie", którą Tomasz Szymuś skomponował specjalnie dla tegorocznych Misi Fundacji TVN "Nie jesteś sam". A Ty? Masz już swojego misia?

  Emma, Asia, Lui i Tymek - te misie mają magiczną moc! Zaprojektowali je: Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Bizuu i 303 AvenueTrwa. Przypominamy, że trwa 12. edycja charytaywnej akcji "Podaruj misia". Podaruj go temu, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam'! Zobaczcie, jak powstawał spot promujący tegoroczną akcję.

  Już JUTRO zaczynamy MISIOWE SZALEŃSTWO! W naszej kawiarence od samego rana będziecie mogli kupić misia i podarować go temu, kogo kochacie. W rolę czarujących ekspedientów wcielą się: Agustin Egurrola, Monika Olejnik, Olivier Janiak, Anna Kalczyńska i Dorota Wellman. Bądźcie z nami od rana i wesprzyjcie podopiecznych Fundacji TVN 'nie jesteś sam'!

  Zuzia Plewa cierpi na pęcherzycę - rzadką chorobę przez którą na jej ciele i w przełyku powstają pęcherze, które pękają i tworzą rany. Do tej pory nie ma na nią leku. Bandaże, ból i nieprzespane noce - to codzienność Zuzi i jej mamy Barbary. Dlatego program "Uwaga!" i Fundacja TVN Nie Jesteś Sam postanowili spełnić marzenie Zuzi. Co, poza wyzdrowieniem, jest jej największym marzeniem?

  O 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która ruszyła, rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z ambasadorką akcji Beatą Sadowską i Małgorzatą Rybak–Dowżyk, dyrektorem Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile. - Chodzi o to, żeby robiąc to, co sprawia nam przyjemność, pomagać innym, czyli zbierać kilometry - mówiła w programie Beata Sadowska, która zachęca wszystkich do udziału w akcji. Co trzeba zrobić, by dołączyć do akcji?

  W piątym roku akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zbliżamy się 3500. okrążenia Ziemi, a wszystko dzięki tysiącom anonimowych osób, które każdego roku siłą własnych mięśni zbierają kilometry w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Pieniądze z akcji trafiają do podopiecznych Fundacji TVN. Przed nami kolejny sezon akcji. Weź w nim udział!

  Pod skrzydłami Fundacji TVN Nie Jesteś Sam jest wielu podopiecznych. Wśród nich są Wiktoria Klińska i Paulina Bogacz. O czym marzą dziewczynki? Jak ich rodzice walczą o to, aby miały w miarę normalne dzieciństwo? W jaki sposób pomaga im fundacja? Dziewczynki i ich rodziców gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siódmy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie sezonu. Jak gwiazdy wspominają swoje poprzednie bale? Dla kogo duet Paprocki & Brzozowski zaprojektował suknię? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejny raz rusza akcja społeczna T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jej uczestnikiem może być każdy. Zobaczcie, co należy zrobić, aby wspomóc dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

  W niedzielny poranek, 6 grudnia, naszą kawiarenkę opanują misie... i gwiazdy, które wsparły akcję Fundacji TVN 'nie jestes sam'. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc podopiecznym fundacji i marzą o takim uroczym misiu, na róg ul. Marszakowskiej i Hożej w Warszawie! W tym roku W tym roku świętujemy jubileuszową, 10. edycję akcji Fundacji TVN "Podaruj misia temu kogo kochasz". Podarujecie misia? :-) Który miś skradł Twoje serce?