Fundacja TVN Nie Jesteś Sam

  Fundacja TVN Nie Jesteś Sam

  Trzeci dzień Top Of The Top Sopot Festival 2021 poświęcony był 20-leciu stacji TVN24. W tym roku taki sam jubileusz świętuje także Fundacja TVN "Nie jesteś sam". Z tej okazji organizacja chce wybudować nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. O projekcie na sopockiej scenie opowiadały Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka TVN i prezes Fundacji oraz Kasia Kieli, przewodnicząca Rady fundacji i prezes zarządzająca Discovery EMEA.

  Bartek Jędrzejak był kolejnym gościem Agaty Młynarskiej w cyklu live'ów Fundacji TVN, w trakcie których namawiamy was do wsparcia budowy pierwszej w Polsce kliniki psychiatrii dla dzieci i młodzieży. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, to pamiętajcie, że psychiatria dziecięca w naszym kraju jest w opłakanym stanie. Wasz gest może pomóc i choć trochę tę sytuację zmienić.

  Fundacja TVN "nie jesteś sam" wraz z Centrum Zdrowia Dziecka zbuduje nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży, o którym opowiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas rozmowy z Agatą Młynarską. - Podlaskie to nie jest wyspa szczęśliwości, gdzie dzieci nie mają lęków. Te dzieci będą mogły przyjeżdżać do nas – mówiła prezes fundacji.

  Tuż przed świętami TVN organizuje akcję "Pomagajmy sobie". 12 grudnia na kanale stacji transmitowany będzie blok reklamowy, a wszystkie środki z jego emisji przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących oraz na pomoc dla restauratorów, którzy w czasie pandemii odnieśli ogromne straty. "Im więcej osób zasiądzie przed ekranami telewizorów, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących" - zachęca Olivier Janiak.

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie charytatywne i towarzyskie sezonu. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Co w tym roku pojawiło się na aukcji? Jakie kreacje miały na sobie przybyłe na bal gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pamiętacie finał programu "Projekt Lady"? Uczestniczki show wystąpiły wówczas w pięknych i eleganckich wieczorowych sukniach szytych przez polskich projektantów. Teraz kreacje trafią na aukcję. Cel jest szczytny, ponieważ pieniądze z licytacji zostaną przekazane "Fundacji TVN. Nie Jesteś sam", która kupi sprzęt rehabilitacyjny dla swoich najmłodszych podopiecznych. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestniczki "Projekt Lady" Agnieszkę Koszelak i Sandrę Rogaczewską. Jak program zmienił ich życie? Jakie mają teraz plany?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy prezenterkę pogody Annę Dec i Aleksandrę Goss, łyżwiarkę i wrotkarkę, które opowiedziały o akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak ambasadorki wspierają akcję? W jaki sposób kilometry zamieniają się na pieniądze, które trafiają następnie do Fundacji TVN Nie jesteś sam? Co zrobić by zbierać kilometry?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kasia Dereń wykonała piosenkę "Misie", którą Tomasz Szymuś skomponował specjalnie dla tegorocznych Misi Fundacji TVN "Nie jesteś sam". A Ty? Masz już swojego misia?

  Emma, Asia, Lui i Tymek - te misie mają magiczną moc! Zaprojektowali je: Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Bizuu i 303 AvenueTrwa. Przypominamy, że trwa 12. edycja charytaywnej akcji "Podaruj misia". Podaruj go temu, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam'! Zobaczcie, jak powstawał spot promujący tegoroczną akcję.

  Już JUTRO zaczynamy MISIOWE SZALEŃSTWO! W naszej kawiarence od samego rana będziecie mogli kupić misia i podarować go temu, kogo kochacie. W rolę czarujących ekspedientów wcielą się: Agustin Egurrola, Monika Olejnik, Olivier Janiak, Anna Kalczyńska i Dorota Wellman. Bądźcie z nami od rana i wesprzyjcie podopiecznych Fundacji TVN 'nie jesteś sam'!

  Zuzia Plewa cierpi na pęcherzycę - rzadką chorobę przez którą na jej ciele i w przełyku powstają pęcherze, które pękają i tworzą rany. Do tej pory nie ma na nią leku. Bandaże, ból i nieprzespane noce - to codzienność Zuzi i jej mamy Barbary. Dlatego program "Uwaga!" i Fundacja TVN Nie Jesteś Sam postanowili spełnić marzenie Zuzi. Co, poza wyzdrowieniem, jest jej największym marzeniem?

  O 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która ruszyła, rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z ambasadorką akcji Beatą Sadowską i Małgorzatą Rybak–Dowżyk, dyrektorem Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile. - Chodzi o to, żeby robiąc to, co sprawia nam przyjemność, pomagać innym, czyli zbierać kilometry - mówiła w programie Beata Sadowska, która zachęca wszystkich do udziału w akcji. Co trzeba zrobić, by dołączyć do akcji?

  W piątym roku akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zbliżamy się 3500. okrążenia Ziemi, a wszystko dzięki tysiącom anonimowych osób, które każdego roku siłą własnych mięśni zbierają kilometry w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Pieniądze z akcji trafiają do podopiecznych Fundacji TVN. Przed nami kolejny sezon akcji. Weź w nim udział!

  Pod skrzydłami Fundacji TVN Nie Jesteś Sam jest wielu podopiecznych. Wśród nich są Wiktoria Klińska i Paulina Bogacz. O czym marzą dziewczynki? Jak ich rodzice walczą o to, aby miały w miarę normalne dzieciństwo? W jaki sposób pomaga im fundacja? Dziewczynki i ich rodziców gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Siódmy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie sezonu. Jak gwiazdy wspominają swoje poprzednie bale? Dla kogo duet Paprocki & Brzozowski zaprojektował suknię? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejny raz rusza akcja społeczna T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jej uczestnikiem może być każdy. Zobaczcie, co należy zrobić, aby wspomóc dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

  W niedzielny poranek, 6 grudnia, naszą kawiarenkę opanują misie... i gwiazdy, które wsparły akcję Fundacji TVN 'nie jestes sam'. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc podopiecznym fundacji i marzą o takim uroczym misiu, na róg ul. Marszakowskiej i Hożej w Warszawie! W tym roku W tym roku świętujemy jubileuszową, 10. edycję akcji Fundacji TVN "Podaruj misia temu kogo kochasz". Podarujecie misia? :-) Który miś skradł Twoje serce?

  Joanna Przetakiewicz zaprojektowała koszulki dla Fundacji TVN "nie jesteś sam". Na spotkanie z projektantką wybrał się nasz reporter Mateusz Hładki. Dlaczego Joanna zdecydowała się na stworzenie tych t-shirtów, czy to jej indywidualny projekt i na co zostaną przeznaczone pieniądze uzyskane dzięki nim?