filmowe pytAnia

  filmowe pytAnia

  Bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarki Anny Wendzikowskiej jest Jakub Wesołowski. Aktor opowiedział Jej o swoich ulubionych filmach, kinie, Jamesie Bondzie i córce. - Nigdy nie sądziłem, że ten świat będzie mi bliski. To był przypadek - tak mówi o aktorstwie Kuba Wesołowski.

  "Jak byłem mały (w kinach) były poranki i tata nas wziął (...) Pamiętam, że to było takie super, takie duże". Z Tomaszem Kotem o jego przygodzie z kinem, filmem i aktorstwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska. Jaki film przekonał go do wybru kariery aktorskiej? Czy Tomasz Kot lubi oglądać filmy ze swoim udziałem?

  Dla Borysa Szyca oglądane przez niego filmy dzielą się na dwie kategorie: te, które karmią jego męskość ("Chłopcy z ferajny") i te, w których może znaleźć wielką filmową miłość ("Niebezpieczne związki"). Do jakich produkcji wraca wielokrotnie? A w jakim filmie chciałby zagrać? W cyklu Filmowe PytAnia dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spytała aktora, czego oczekuje idąc do kina i czy wstydzi się płakać podczas seansu?

  W cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Patricią Kazadi. Kto był jej pierwszą miłością z ekranu? Czy pamięta swój pierwszy raz w kinie? "Ja się lubię śmiać" - wyznała. A jak wyglądałby film o niej samej? Do kogo ma słabość?

  "Nic śmiesznego", "Kiler", "13 Posterunek", "Kariera Nikosia Dyzmy"... Komediowe role Cezarego Pazury można wymieniać jednym tchem. Czy Pazura lubi bawić ludzi? A może jest już zmęczony przypiętą łatką aktora komediowego i chciałby być kojarzony z innymi rolami? Czy lubi stare filmy? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką Weroniką Książkiewicz. Miłości do filmów i kina nauczył ją dziadek, który co niedzielę zabierał małą Weronikę do kina. Który z filmów najbardziej zapadł jej w pamięć? Dlaczego od dziewczyny Bonda wolałaby zagrać samego Agenta 007?

  W polskiej wersji językowej filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" głównemu bohaterowi, granemu przez Eddiego Redmayne'a, głosu użycza Maciej Zakościelny. Czy polski aktor ceni aktorstwo Redmayne'a? Czy na zainteresowanie Maćka Zakościelnego karate miały wpływ filmy o Rambo i Rocky? Co mu się podobało w Krwawym sporcie? Czy ma swojego idola aktorskiego? Z Maciejem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Każdy ma jakieś ulubione filmy z dzieciństwa. Jakie produkcje oglądał w młodości aktor Krystian Wieczorek? Które z nich go zainspirowały? Przy których płakał, śmiał się i bał? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.