Eva Longoria

  Eva Longoria

  Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Już 27 listopada ceny wielu produktów zostaną znacznie obniżone. W niektórych sklepach promocje będą trwały jeden dzień, w innych przez cały weekend. Będą nimi objęte nie tylko sprzęty RTV czy AGD, ale też ubrania, dodatki i… buty! To właśnie na obniżki cen ostatniej z tych kategorii czekają prawdziwe fashionistki. Gdzie więc szukać najlepszych modeli obuwia?

  W weekend w Dzień Dobry TVN gotowa na wszystko, a na pewno na miłość - Eva Longoria o swoim mężu. Następnie: miejsce Nowy Jork i wyjątkowa przewodniczka - co pokazała nam Edyta Herbuś? Oprócz tego Filip Chajzer i Czesław Mozil idą na podryw, Wojtek Łuszczykiewicz i Maja Włoszczowska przedstawiają swoje rodzeństwo. A my pijemy poranną kawę z Weroniką Książkiewicz - to Was postawi na nogi. Na program zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Kreatorka smaku i restauratorka Magda Gessler opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej o swoim amulecie, ulubionych projektantach mody, wreszcie pasujących na nią jeansach, o miłości do pomidorów oraz zdradziła sekret swojego bomowego wyglądu.

  W Cannes, oprócz Evy Longorii, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała Izę Miko, która opowiedziała o swoim nowym chłopaku, z którym produkuje nowy film. Jak i gdzie się poznali?

  Znana z roli Gabi w serialu "Gotowe na wszystko". Niedawno skończyła pracę nad ósmym, finałowym sezonem serialu. Co czuła żegnając się z Gabi? Ile czasu trzeba spędzić przed lustrem, by wyglądać jak Eva Longoria? O to wszystko w Cannes aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.