Dominika Kulczyk.efekt domina

    Dominika Kulczyk.efekt domina

    Zambia jest jednym z najbiedniejszych krajów świata, ale dzięki pewnej osobie zaczęło się coś zmieniać. Kto nauczył Zambijczyków uprawy roli? Czy następuje tam degradacja? Dlatego wielu Zambijczyków zajmuje się kłusownictwem i wypałem węgla drzewnego? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym Tomasz Michniewicz - podróżnik oraz Dominika Kulczyk.

    "Bajkowy efekt domina" - to edukacyjna książka oraz audiobook wydany przez Kulczyk Foundation. Dominika Kulczyk do współpracy nad audiobookiem zaprosiła między innymi: Piotra Fronczewskiego, Agnieszkę Dygant i obecnego w studiu Tomasza Ossolińskiego. Przychód ze sprzedaży bajek zostanie przekazany na szczytny cel. Jaki? W jakich miejscach gwiazdy czytały dzieciom książki? W studiu Dzień Dobry TVN o akcji opowiedziała jej pomysłodawczyni - Dominika Kulczyk oraz Tomasz Ossoliński, projektant, który zaangażował się w projekt.

    W programie "Efekt domina" Dominika Kulczyk musi obcować z niewygodnymi tematami i niebezpiecznymi sytuacjami. Choroby, brud, bieda. Jak odnajduje się w tak trudnych warunkach i czy musi walczyć ze stresem oraz strachem - opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.