Doman Nowakowski

  Doman Nowakowski

  Czy mężczyźni wiedzą, ile tak naprawdę kosztują damskie buty, torebki lub kosmetyki? Dlaczego kobietom czasami zdarza się ukrywać wydatki na przyjemności przed swoimi partnerami? Czy zakupy są dla kobiet sposobem na poprawę humoru? O to w Dzień Dobry TVN nasi goście: piosenkarz Norbi, scenarzysta Doman Nowakowski i psycholog Maria Rotkiel. Co o swojej żonie mówi Norbi? Czy to prawda, że żona kupuje mu ubrania?

  On chce jechać na wakacje z kolegami, a ona mu nie pozwala, bo obawia się, że może ją zdradzić. Czy słusznie? Dlaczego w każdy związek potrzebuje wolnej przestrzeni? Czy powinnyśmy pozwolić ukochanemu na wakacje z kolegami? Z naszymi gośćmi - dziennikarką Katarzyną Dowbor, scenarzystą Domanem Nowakowskim i trenerką umiejętności psychologicznych Katarzyną Zygmunt - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak odpocząć od siebie w związku nie raniąc partnera?

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: tancerka Izabela Janachowska oraz scenarzysta Doman Nowakowski. Czy namiętnie oglądają seriale, w czym Izie pomógł pewien serial o pijaku, erotomanie i narkomanie oraz czy zdarzyło im się zarwać noce z powodu emisji ich ukochanego serialu?

  Czy rzeczywiście, dla mężczyzn, liczy się, u kobiet, przede wszystkim inteligencja, a uroda lub zdolności kulinarne maja drugorzędne znaczenie? A może, wybieranie partnerek inteligentnych wynika z męskiego wygodnictwa? O tym, jakich kobiet szukają mężczyźni rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Domanem Nowakowskim, Piotrem Kędzierskim i Marią Rotkiel.

  O czym rozmawiają meżczyźni podczas męskich spotkań? Czy wiesz, co robi twój partner, gdy wychodzi z kolegami na piwo? O tym w Dzień Dobry TVN Stanisław Trzciński, Doman Nowakowski i psycholog społeczny z SWPS Konrad Maj.

  Mijają dni, miesiące, lata, a my wciąż rozpamiętujemy się w związku, w którym byliśmy, który się rozpadł? Dlaczego niektórzy nie potrafią zamknąć pewnego etapu w życiu i otworzyć się na nowy związek? Dlaczego boimy się zmian? O rozstaniach i o tym, czy stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Potocką, Domanem Nowakowskim, Magdą Żakowską i Małgorzatą Ohme.

  O tym co robić, gdy zostaniemy przyłapani przez dziecko podczas seksu? Jak wtedy reagować i na jak dużo czułości pozwalać sobie w obecności dziecka? Rozmawialiśmy z seksuologiem dr. Andrzejem Depko, Zuzą Ziomecką red. naczelną magazynu GAGA i scenarzystą Domanem Nowakowskim.

  Jeśli do Twojego związku lub sypialni wkradła się nuda, to koniecznie zobacz tę rozmowę! Co można zrobić, by po latach życia razem, nadal iskrzyło między Wami i, żebyście nie byli sobą znudzeni? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN naszych gości: aktorkę Grażynę Wolszczak, scenarzystę Domana Nowakowskiego, psychologa Piotra Mosaka oraz dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk.