Dawid Ogrodnik

  "Johnny" to powieść inspirowana życiem ks. Jana Kaczkowskiego. W roli charyzmatycznego duchownego wystąpił Dawid Ogrodnik, który został poddany niesamowitej charakteryzacji. Zwiastun produkcji właśnie pojawił się w sieci.

  Dawid Ogrodnik pokazał, co działo się na planie.

  Po tym, jak w sieci pojawiło się oświadczenie Anny Paligi, która wyjawiła, do jakich nieprawidłowości dochodzi w szkołach filmowych, głos w tej sprawie zabrał Dawid Ogrodnik.

  "Kaonashi" - najnowszy singel Darii Zawiałow - trafił właśnie do sieci. Utwór jest zapowiedzią trzeciej płyty wokalistki. Piosenkę promuje teledysk, który przedstawia traumatyczną historię małżeńską. W rolę przemocowego męża wcielił się znany aktor Dawid Ogrodnik.

  Wybraliśmy się na premierowy pokaz "Cichej nocy" w reżyserii Piotra Domalewskiego. Zobaczcie co o filmie Mateuszowi Hładkiemu zdradzili aktorzy ... i sam reżyser.

  Dawida Ogrodnika znamy z takich produkcji jak: "Ida", "Jesteś Bogiem" czy "Chce się żyć". W 2016 roku wzbudził skrajne emocje publiczności rolą Tomasza Beksińskiego w filmie "Ostatnia rodzina". Teraz postanowił spróbować swoich sił jako reżyser teledysku do piosenki "Tysiąc" Buslava. Skąd znają się z Buslavem? Jak Dawid odnalazł się w nowej roli? Czekamy na premierę klipu!

  Film "Ostatnia rodzina" opowiadający o losach Beksińskich podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni zgarnął wszystkie najważniejsze nagrody. Główną rolę gra w tym filmie Andrzej Seweryn. Dlaczego, zanim aktor przyjął rolę, miał dużo wątpliwości? Jak współpracowało mu się z debiutującym reżyserem? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na wczorajszą premierę filmu "Disco Polo" przyszły tłumy gwiazd, także muzyki disco polo. Nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry TVN. Co o filmie i muzyce disco polo powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej: Tomasz Kot, Radek Liszewski, Tomasz Niecik, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało? A co sam reżyser Maciej Bochniak? Jak Tomasz Niecik ocenia grę Dawida Ogrodnika? Koniecznie zobaczcie "Disco Polo", bo film idealnie oddaje realizm lat 90.

  Wkrótce na ekranach naszych kin zagości film poświęcony jednemu z fenomenów polskiej transformacji ustrojowej, a mianowicie muzyce discopolo. O filmie "Disco Polo", w którym występuje cała plejada polskich gwiazd rozmawialiśmy z Dawidem Ogrodnikiem i Piotrem Głowackim. Wybierzecie się do kina?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: fenomen tak wielki, że aż doczekał się swojego filmu. W roli głównej "Disco polo", a na naszych kanapach: Piotr Głowacki i Dawid Ogrodnik. Następnie: czat z Mateuszem Magą! Czy bycie kontrowersyjnym pomaga w karierze? Oprócz tego: Maestro Mariusz Treliński! Prosto z Nowego Jorku! Po spektakularnym sukcesie w Metropolitan Opera. Zapraszamy od 8: 30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Potężna machina generująca olbrzymie pieniądze. Branża disco polo święci triumfy. Powstał nawet film o życiu gwiazd muzyki popularnej. Gra tam wybitny aktor Dawid Ogrodnik. Występuje tam też zespół Weekend. Film nie jest pastiszem i pokazuje realia tej branży. Jak wyglądają kulisy disco polo, już teraz, pokazała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mimo, że boi się oglądać horrory i Dracula zwyczajnie go przeraża, bez lęku gra w spektaklu Nosferatu w reż. Grzegorza Jarzyny. Z tegorocznym zdobywcą Orła za główną rolę męską, Dawidem Ogrodnikiem, rozmawiała Kinga Burzyńska.

  Na scenie Dzień Dobry wystąpił zespół Mango Collective. Przedstawił utwór "We krwi". Ciekawa muzyka, łącząca w sobie wiele, nawet odległych, muzycznych gatunków.