czat z gwiazdą

    czat z gwiazdą

    Nową pasją Jacka "Mezo" Mejera są biegi. Mezo biega nie tylko - jak mówi - coraz - szybciej, ale bierze też udział maratonach. A jego najnowsza płyta "Życiówka" jest właśnie o bieganiu. Co mają ze sobą wspólnego te dwie pasje? Jak Mezo wspomina swój pierwszy maraton? Co motywuje go do biegania i czy samotność w bieganiu mu nie przeszkadza? Jakim ojcem jest Mezo? Zobaczcie rozmowę z Jackiem "Mezo" Mejerem w Dzień Dobry TVN i posłuchajcie jego najnowszej piosenki, którą zaśpiewał na dachu naszego studia!

    Aktorka Katarzyna Cichopek była Waszym gościem na czacie w Dzień Dobry TVN. O co pytaliście ją najczęściej? Kto jest dla niej najważniejszy? Nad czym teraz pracuje? Zauważyliście, że Kasia Cichopek zmieniła fryzurę?

    Lodovica Comello, czyli Francesca z serialu "Violetta", została powitana gorąco przez fanów, którzy dosłownie oblegali kawiarenkę Cafe TVN! Z jakim polskim, artystą nagrywa klip? Czy brakuje jej prawdziwego dzieciństwa? Ile ma wspólnego z Francescą? Jakie ma plany? Lodovica Comello była gościem Dzień Dobry TVN! Tylko nam zdradziła, czy ma chłopaka i podarowała Marcinowi Prokopowi prezent. Jaki?

    Tydzień temu poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji programu Top Model. Została nią Osi Ugonoh. Drugie miejsce zajął Michał Baryza. Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy go o kulisy programu Top Model. Jak go wspomina? Czy program go czegoś nauczył? Jak jego dziewczyna znosi fanki Michała? Czy ma plany związane z modelingiem?