Brian Poniatowski

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trójkę byłych uczestników "You Can Dance" - Briana Poniatowskiego, Mateusza Sobecko i Natalię Madejczyk. Co program zmienił w ich życiu? Czy sam udział w YCD daje gwarancję na taneczną karierę? Co trzeba zrobić, by żyć z tańca?

  Dziś wieczorem wyjątkowy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz". Uczestnicy zatańczą w parach z finalistami z poprzednich edycji. Na parkiecie ponownie zobaczymy Mateusza Sobecko, Briana Poniatowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Jak wyglądają próby i czy tancerze denerwują się przed występem na żywo? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na antenie TVN obecna jest już ósma edycja You Can Dance. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników poprzednich edycji programu: Idę Nowakowską, Briana Poniatowskiego, Marcina Mrozińskiego i Łukasza Ziębę. Jak You Can Dance zmienił ich życie? Co robią teraz? W jakiej roli zobaczymy ich w najbliższym odcinku YCD? Kto z nich już niedługo zmienia stan cywilny? Czy tęsknią za Polską?

  To bardzo uzdolniony tancerz i zwycięzca 7. edycji You Can Dance. Brian Poniatowski wyjechał do Los Angeles. Uczył się w szkole do której uczęszczali: Justin Bieber, Britney Spears, Katie Holmes, Natalie Portman, Pussycat Dolls i Lady Gaga! Jednak on poszedł o taneczny krok dalej! Co zrobił w USA? W studiu Dzień Dobry TVN Brian by naszym gościem.

  Ariel, Angel, Fifi czy Kaszmir. To nie nazwy produktów, ale propozycje ludzkich imion. Niebawem zgodnie z nowymi przepisami będzie je można nadać dziecku. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: blogerka modowa Jessica Mercedes Kirschner oraz zwycięzca siódmej edycji "You Can Dance" Brian Poniatowski. Czy, nadając dziecku oryginalne imię wyrządzają mu krzywdę?

  Coraz większe emocje przed Euro 2012 i ogromne po finale programu "You can dance", gdy ogłoszono, że zwycięzcą 7. edycji został Brian Poniatowski. Po finale twórcy programu i uczestnicy spotkali się na after party, by świętować zakończenie tanecznych zmagań. Była tam Agnieszka Jastrzębska.