blat do kuchni

    blat do kuchni

    Symetria, harmonia, umiar – tak można by w trzech słowach przedstawić charakter tradycyjnej kuchni. Mimo kolejnych, nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz klasyka ma się bardzo dobrze. W kuchniach urządzonych w takim stylu jest przestronnie i komfortowo, a podstawowa paleta barw dopełnia wyjątkowości tego wnętrza.

    Dla wielu osób wiosna to czas na dokonywanie zmian w otoczeniu. Przez okna wpada więcej naturalnego światła, a my bardziej dostrzegamy, czego nam w mieszkaniu brakuje i zaczynamy szukać pomysłów na odświeżenie wnętrz. Ekspertka podpowiada, jak zaaranżować kuchnię, by z przyjemnością spędzać w niej czas.

    Bez wątpienia blat to jeden z najważniejszych elementów kuchni. To głównie dzięki niemu pomieszczenie jest funkcjonalne i estetyczne. Ważne jest jednak, by wybrać odpowiedni model. Jak kupić taki, który nie porysuje się, nie odbarwi, a przy tym będzie ładnie wyglądał? W Dzień Dobry TVN podpowiedział to architekt Jonatan Kilczewski.

    W domu, który znajduje się pośród sadów w okolicach Góry Kalwarii, ciągle coś się zmienia. Jego właścicielka Magdalena Głodek, zajmująca się na co dzień malarstwem i projektowaniem mebli, nieustannie go przemeblowuje. Dlaczego to robi? Zobaczcie kolejne odpicowane mieszkanie, które odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. Podoba się Wam to wnętrze?