bielizna na walentynki

    bielizna na walentynki

    Jaką bieliznę założyć pod walentynkową kreację, by oczarować swojego partnera? Z tym pytaniem zwróciliśmy się w studiu Dzień Dobry TVN do brafitterki Moniki Kołodyńskiej. Jak wyglądać zmysłowo? Czy nadal modna jest bielizna w kolorze czerwonym? I co szczególnie zaintrygowało Andrzeja Sołtysika podczas prezentacji bielizny?

    Zbliża się święto zakochanych. Jaką bieliznę wybrać na walentynkowy wieczór? O tym w Dzień Dobry TVN brafitterka Monika Kołodyńska. Zobaczcie, co wyczyniał w studiu Piotr Kucharski, kiedy modelki prezentowały walentynkową bieliznę ;)

    Niedługo Walentynki. W tym dniu panowie najchętniej kupują dla swoich pań seksowną bieliznę. Czy kobiety lubią takie prezenty i czym mężczyźni kierują się przy wyborze damskiej bielizny? Na te pytania odpowiedziały: Karolina Malinowska, Viola Kołakowska i Natalia Siwiec. A Ewa Frana i Agnieszka Dygant zdradziły Agnieszce Jastrzębskiej, jak zazwyczaj spędzają Walentynki. A Wy, co chciałybyście dostać od swoich partnerów z okazji Walentynek?