Beniamin Andrzejewski

    Beniamin Andrzejewski

    W Stanach Zjednoczonych wielu amatorów robi karierę w przemyśle filmowym. Która z amerykańskich gwiazd nie skończyła szkoły filmowej? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Obok niej na kanapie usiadł aktor-amator Beniamin Andrzejewski, którego można oglądać w paradokumencie "19+". Jak odnoszą się do niego aktorzy profesjonalni?

    Z programem "Agent - Gwiazdy 3" pożegnał się Beniamin Andrzejewski. Co poszło nie tak? Dlaczego musiał rozstać się z programem? Zapytaliśmy go o to w studiu Dzień Dobry TVN. - Czuję niesmak - mówił w porannym programie. - Chciałem udawać Agenta, to mogłem irytować - dodał. Co Andrzejewski zarzuca innym uczestnikom? Czy żałuje udziału w tym programie? I kto go wspierał na planie?

    Dzisiaj o 21.30 na antenie TVN zobaczycie pierwszy odcinek trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy. Gra zacznie się w Hongkongu, a potem przeniesie się na Bali. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników tej edycji, aby zapytać, dlaczego wzięli udział w programie, czy było warto i jak wspominają pobyt w Azji. Na naszych kanapach usiedli Wiktor Borsuk, Piotr Świerczewski, Maciej Jan Myszkowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Julia Wróblewska, Tomasz Ciachorowski, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Beniamin Andrzejewski i Anna Skura.