Belfer

  Belfer

  Marcin Meller: "Jak będziesz grać kiedyś superbohatera, to powinieneś zagrać człowieka-winyla". Swoją imponującą kolekcję płyt pokazał reporterce Dzień Dobry TVN - Kindze Burzyńskiej. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział też o tym, jak zaczęła się jego przygoda z winylami, jak to się stało, że po 25 latach gry w teatrze zdecydował się na występ w serialu Belfer, a teraz także w komedii romantycznej "Podatek od miłości" i co to jest "gęba życiowa". W DDTVN, podwójny dwudziestopięciolatek, Grzegorz Damięcki!

  Piotr Kraśko: "Jeszcze chwilę temu był waszym mistrzem i decydował o Waszej przyszłości, a teraz spotykacie się na planie". W studiu Dzień Dobry TVN o pracy z Maciejem Stuhrem, który był ich wykładowcą w szkole filmowej, opowiedziały nam Michalina Łabacz i Eliza Rycembel. Jak odnalazły się na na planie "Belfra", u boku swojego nauczyciela?

  Ten serial obejrzał się najlepiej w historii Canal+ w Polsce. "Belfer" powraca na ekrany! Czym zaskoczy nas ten sezon? Czym wg Macieja Stuhra różni się granie w serialu od grania w filmie? I jakie nowe twarze zobaczymy w drugim sezonie serialu? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to Macieja Stuhra i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską.

  Pierwszy sezon Belfra został ciepło przyjęty przez widzów. Fanów serialu na pewno ucieszy wiadomość, że już 22 października rusza jego drugi sezon. Czym zaskoczy widzów? Z aktorami grającymi w produkcji rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Maciej Musiałowski, Nikodem Rozbicki i Aleksandra Grabowska mają po 20 lat, a już występują na szklanym ekranie. Czy swoją przyszłość wiążą tylko z aktorstwem? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich zawodowych planach.

  "Belfer" to polski serial kryminalny, który pokochali widzowie. Magdalena Cielecka i Józef Pawłowski opowiedzieli nam, co skłoniło ich do przyjęcia ról w tym serialu, mimo iż do ostatniego odcinka nie wiedzieli kto jest mordercą. Co sprawia, że widzowie tak bardzo wciągają się w produkcje serialowe. Kolejny odcinek serialu już jutro w Canal+. Oglądacie?

  W nowym serialu "Belfer" w rolę głównego bohatera wcielił się Maciej Stuhr. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy aktora, dlaczego postanowił zagrać w tej produkcji, jaka historia przedstawiona jest w serialu i czy to prawda, że aktorzy do samego końca nie wiedzieli jak się on zakończy.